Przekazanie nagród dla Zamościa za zwycięstwo w plebiscycie na „Świetlną Solicę Polski”

0
1181
GAIA

W Sali Consulatus zamojskiego Ratusza miało miejsce przekazanie nagród dla Zamościa od Grupy Energa.

Na ręce władz Zamościa oraz przedstawicieli instytucji pomocowych z Zamościa trafiły dyplomy, symboliczny czek na 50 000, a wreszcie wymierne nagrody – energooszczędny sprzęt agd.

Prezydent Zamościa Magdalena Dołgan skierowała słowa podziękowania mediom za zaangażowanie w promowanie głosowania na Zamość. Słowa wdzięczności skierowała przede wszystkim do Mieszkańców oraz ludzi życzliwych naszemu miastu, za oddawanie głosów w plebiscycie, ponieważ tylko dzięki temu Zamość ponownie otrzymał tytuł „Świetlna Stolica Polski”.

Dyrektor Małgorzata Żołyńska z Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu oraz dr Jerzy Liberadzki z PCK w Zamościu odebrali nagrody i gratulacje z rąk Anny Ziobroń – Dyrektor departamentu Marketingu u Reklamy Grupy Energa. Sprzęt agd zgromadzony dzisiaj w Ratuszu, trafi niezwłocznie do potrzebujących rodzin, do osób starszych, samotnych, ale także do trzech świetlic osiedlowych oraz rodzinnego domu dziecka.

Na ręce Prezydenta Andrzeja Zastąpiło trafił tytuł dla Miasta Zamość za najpiękniej oświetlone miasto w województwie lubelskim. Na ręce Prezydent Magdaleny Dołgan natomiast trafił tytuł dla Miasta Zamość za zajęcie I miejsca w IX edycji plebiscytu na Świetlną Stolice Polski”.

Zapraszamy dzisiaj i jutro na Rynek Wielki na wspólne świętowanie Świetlny Początek Ferii

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments