“Świadoma i aktywna mama”. Pierwsze w Zamościu szkolenie dla kobiet w ciąży i po porodzie

0
744

Jak dbać o siebie w ciąży i połogu? Co robić, aby po porodzie szybko wrócić do formy sprzed ciąży? Tego wszystkiego oraz wielu innych informacji przydatnych przy planowaniu ciąży, w jej trakcie oraz tuż po niej, panie będą mogły dowiedzieć się podczas szkolenia “Świadoma i aktywna mama” organizowanego przez Klub Fitness Platinium. To pierwsze w Zamościu tego typu szkolenie połączone z warsztatami dla kobiet. 

Organizatorzy podkreślają, że szkolenie kierowane jest dla każdej kobiety niezależnie od wieku i stopnia aktywności fizycznej, które chcą poprawić stan fizyczny swojego ciała oraz zapobiec problemom występującym w późniejszym wieku. W szkoleniu mogą wziąć udział również trenerzy i instruktorzy chcący poszerzyć swoją wiedzę.

Zapisy na szkolenie już się rozpoczęły. Warto zapisać się wcześniej, gdyż liczba miejsc jest ograniczona a do końca stycznia obowiązuje cena promocyjna -70 zł. Po tym terminie koszt szkolenia wzrośnie do 100 zł. Zapisy oraz opłaty przyjmowane są w Klubie Fitness Platinium.
Nr konta 91 1020 5356 0000 1702 0162 5094 w treści: imię i nazwisko “Szkolenie 3 Luty”

Poprzedni artykułOferty pracy w PUP Zamość
Następny artykułZamojski “stary” szpital nagrodzony “Gazelą Biznesu”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments