Świet(l)ny Początek Ferii. Zamość przez 2 dni będzie świętował wygraną w plebiscycie

0
1537
GAIA

Zamość po raz drugi został „Świetlną Stolicą Polski”. Z tej okazji miasto organizuje dla wszystkich 2 – dniową huczną imprezę. Świet(l)ny Początek Ferii odbędzie się już ten weekend (27 -28 stycznia). Dodatkowo całe wydarzenie relacjonować będzie ekipa TVP INFO !

Co w programie?

W sobotę, 27 stycznia o godz. 8.30 w sali  Consulatus w Ratuszu nastąpi oficjalne przekazanie nagród w konkursie. Wspólne świętowanie wygranej na Rynku Wielkim rozpocznie się o godzinie 11:00. Będzie dużo sportowych emocji, koncerty zespołów Veegas i Solaris, na płycie rynku pojawi się Zamojski Klub Morsa – każdy chętny będzie mógł spróbować lodowatej kąpieli. O godzinie 12:00 do nieba poszybuje 500 balonów helowych.

– Zapraszamy też bardzo gorąco na darmowe lodowisko, warsztaty z jazdy figurowej na lodzie i ciepły bigos. Imprezę poprowadzi Marta Kułaj – Wyszyńska – zachęcają organizatorzy.

Niedziela (28 stycznia) będzie drugim dniem wspólnego świętowania! Razem z dj Pexem będzie można bawić się w „Lodowisko z disco”. W programie również pokazy freestyle na lodowisku, wystąpi Teatr Ognia Utopia oraz odbędą się Warsztaty Cyrkowe.

W imieniu organizatorów – serdecznie zapraszamy. W końcu wygrana Zamościa to nasz wspólny sukces!

Szczegółowy program na plakacie poniżej.

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments