„Benzyna +”. Będą zniżki na paliwo w ramach współpracy Orlenu i Ministerstwa Rodziny. Kogo obejmą?

0
518

PKN ORLEN, ogłosił, że w ramach współpracy z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, zaoferuje atrakcyjne rabaty na paliwa i inne usługi we wszystkich punktach w Polsce. Będą one przysługiwały wszystkim posiadaczom Karty Dużej Rodziny już od 26 stycznia 2018 r.

PKN ORLEN do programu „Karta Dużej Rodziny” dołączył już we wrześniu 2015 roku. Jednak dzięki podpisanej 12 stycznia 2018 roku, umowie z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, zniżki będą większe.

Nowe, zwiększone benefity będą obowiązywały od 26 stycznia br. i obejmą rabat na zakup paliw (8 gr w przypadku paliw standardowych i 10 gr dla VERVY) oraz 20-procentową zniżkę na wszystkie produkty z bogatej oferty Stop Cafe oraz usługi myjni.

Nasze analizy transakcyjne pokazują rosnącą siłę nabywczą polskich rodzin wielodzietnych. Rozwijanie dobrych relacji z tą grupą klientów obu stronom przynosi korzyści ekonomiczne. Dodatkowo, angażując się w program Karty Dużej Rodziny, wcielamy w życie nasze deklaracje o zaangażowaniu w sprawy ważne społecznie – podkreślił Wojciech Jasiński, Prezes Zarządu PKN ORLEN.
- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments