Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej Rocznika 2009. [WYNIKI i ZDJĘCIA]

0
1074
GAIA
Zwycięzcą została UKS „Jedynka” Krasnystaw. Na drugim miejscu uplasował się- UKS „Niedźwiadek” Chełm, na trzecim – Football Academy Zamość. DKS Gaudium Zamość na czwartej pozycji. Tak przedstawiają się wyniki sobotniego Noworocznego Turnieju Halowej Piłki Nożnej rocznika 2009.
 
Organizatorem piłkarskich rozgrywek, które rozegrano w hali sportowej ZSP Nr 5 w Zamościu („Rolniczak”), była Firma Tom-Poz Ogrody oraz Klub DKS Gaudium Zamość. 
 
-Turniej był niezwykle wyrównany na wysokim poziomie. Wszystkie drużyny prezentowały wyrównany poziom co można było stwierdzić przy wielu wynikach remisowych. Na 40 spotkań rozegranych było 19 remisów, 11 meczy wygranych jednym golem, 5 meczy wygranych przewagą 2 goli, 4 mecze wygrane przewagą 3 goli i jeden mecz przewagą 4 goli. – komentuje organizator turnieju Tomasz Poździk – Wszystkie drużyny walczyły do końca. Przy tak wyrównanym poziomie nie raz wystarczała 1 bramka by wskakiwać na miejsce premiowane awansem do grup finałowych a nieraz na miejsca lidera. Najważniejsza była zabawa i promowanie tak pięknego sportu jakim jest piłka nożna – dodaje
 
Poniżej końcowe wyniki turnieju.
TKPODZIAŁ

NA

GRUPY

Nazwa drużyny
1

1

MISTRZ EKSTRALIGI

UKS „JEDYNKA”

Krasnystaw

2

2

UKS „NIEDŹWIADEK”

Chełm

3

3

FOOTBALL ACADEMY

Zamość

4

4

DKS GAUDIUM

Zamość (X)

5

5

STS Gryf Gmina

Zamość

6

1

PUCHAR EKSTRALIGI

Akademia Piłkarska „GOL”

Biłgoraj

7

2

FOOTBALL ACADEMY

Oleszyce

8

3

FOOTBALL ACADEMY

Lubaczów

9

4

DKS GAUDIUM

Zamość (Y)

10

5

AMSPN HETMAN

Zamość

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments