Spotkanie z Jakubem Małeckim, autorem „Rdzy” i „Dygotu”

0
1379
Fot. FB Jakub Małecki
GAIA

 

26 stycznia 2018 roku o godz. 16.00, w Bibliotece Głównej Książnicy Zamojskiej, ul. Kamienna 20 w Zamościu rozpocznie się spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim, pisarzem i tłumaczem, twórcą poczytnych książek, do których z całą pewnością należą powieści „Dygot” i „Ślady” oraz wydana w 2017 roku „Rdza”.

Zapraszamy na spotkanie z autorem, którego twórczość nie tylko przypadła do gustu wielu czytelnikom, ale także wysoko oceniana jest przez krytykę. Pisarz jest zdobywcą znaczących nagród i wyróżnień (Nagrody „Magazynu Literackiego Książki” za przekład zbioru ponad stu wyjątkowych, najciekawszych i najważniejszych listów w historii ludzkości „Listy niezapomniane”, nagrody Śląkfa w kategorii „Twórca Roku 2012” za twórczość w dziedzinie „fantastyki”). Nominowany był także do Nagrody im. Janusza A. Zajdla (dwukrotnie), Nagrody Literackiej Europy Środkowej Angelus oraz, za powieść „Ślady”, do Nagrody Literackiej „Nike” 2017.

Zachęcamy do udziału w rozmowie z autorem wszystkich zainteresowanych. Organizatorem wydarzenia jest Książnica Zamojska, wstęp wolny.

malecki spotkanie 2018 1 Spotkanie z Jakubem Małeckim, autorem "Rdzy" i "Dygotu"

Fot. FB Jakub Małecki
Fot. FB Jakub Małecki
- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments