Zostały ostatnie 3 dni głosowania! GŁOSUJEMY NA ZAMOŚĆ!

2
809

Zamość po raz drugi bierze udział plebiscycie “Świetlna Stolica Polski”, w którym internauci głosują na najpiękniejsze iluminacje świąteczne. Obecnie trwa etap wojewódzki głosowania. Najpiękniej rozświetlone miasta w każdym województwie wygrają sprzęt AGD o wartości 10 000 zł na cele charytatywne. Zamość aktualnie znajduje się na prowadzeniu!

Jak można to sprawdzić?

Przycisk Rankingu jest widoczny na stronie. Klikając RANKING pokazuje się widok miast począwszy od tego, które uzyskało najwięcej głosów do tego, które ma ich najmniej. Przyciskając kolejny raz uzyskujemy odwrotny widok, od miasta które uzyskało najmniej głosów, do tego które ma ich najwięcej.

Tylko w ten sposób można sprawdzić, które miasto w danym województwie jest aktualnie na prowadzeniu. W tegorocznej edycji plebiscytu organizatorzy zrezygnowali bowiem z publikowania wyników procentowych. Dlaczego?

Informacja procentowa nie będzie pokazywana. Nie chcielibyśmy zniechęcać mieszkańców miast z małą ilością oddanych głosów, którzy mogliby pomyśleć, iż już nie są w stanie dogonić faworytów – tłumaczą.

Przypominamy, że etap wojewódzki potrwa do 2.01.2018. 16 wyłonionych w tym etapie miast otrzyma nagrodę o wartości 10 000 zł na cele charytatywne. Etap ogólnopolski rozpocznie się 8.01.2018 i potrwa do 15.01.2018. Miasto, z największą liczbą głosów zostanie Świetlną Stolicą Polski. Zwycięzca otrzyma sprzęt o łącznej wartości 50 000 zł! Czy znów będzie to Zamość? To zależy od WAS!

Głosujemy TUTAJ

 

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

To nie jest link do strony “Plebiscytu Miast”. Wchodząc w ten link automatycznie oddajemy głos na Zamość. To jest mówiąc wprost: nie fair.

Tomasz Krywionek

To jest bardzo fair. Bo Nowy Kurier Zamojski zachęca do głosowania na Zamość szanowny Anonimie.