Położna z Zamościa – Jolanta Bochen nominowana w konkursie “Położna na Medal”

3
1425

Położna z naszego miasta, Jolanta Bochen bierze udział w konkursie “Położna na Medal” i może zdobyć tytuł Położnej Naszego Województwa. Zostały ostatnie 3 dni głosowania a każdy głos jest na wagę złota.

Pani Jolanta Bochen jest położną z 30 – letnim stażem pracy, specjalistą w dziedzinie pielęgniarstwa położniczego i ginekologicznego. Pracuje w szpitalu w Zamościu na Trakcie Porodowo – Operacyjnym i od 12 lat jako położna środowiskowo-rodzinna.

Oddać głoś na Panią Jolantę można TUTAJ

O Kampanii

Prowadzona od 2014 roku kampania “Położna na medal” ma na celu podnoszenie w społeczeństwie świadomości roli, jaką położne odgrywają dzisiaj w opiece okołoporodowej. organizatorzy chcą pokazywać, że położna to nie tylko troskliwość i opiekuńczość, ale także coraz wyższe kompetencje medyczne i związana z nimi odpowiedzialność. Celem kampanii jest również promocja nowoczesnych standardów opieki okołoporodowej. Standardów zgodnych zarówno z przyjętymi przez środowisko położnicze i medyczne wymaganiami jak i oczekiwaniami pacjentów.

Częścią kampanii „Położna na medal” jest ogólnopolski plebiscyt w którym wybierane są 3 najlepsze położne w kraju, a także najlepsze położne w poszczególnych województwach. Oddanie głosu to dobry sposób, żeby powiedzieć swojej położnej „dziękuję”.

W tegorocznej edycji konkursu położne można nominować od 1 kwietnia do 31 lipca, a samo głosowanie trwa od 1 kwietnia do 31 grudnia.

Pomysłodawcą kampanii jest Akademia Malucha Alantan, która od lat angażuje się w propagowanie bezpiecznego i zdrowego stylu wśród rodzin i podnoszenie świadomości związanej z opieką okołoporodową i wychowaniem dzieci.

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Najlepsza Położna w Powiecie Pozdrawiam Gorąco!!!

Anonimowo

Położna z powołania, cudowna kobieta 🙂

Anonimowo

Super kobieta i położna