Iluminacje zostaną z nami na dłużej?

0
901

Tegoroczne zamojskie iluminacje świąteczne wzbudzają zachwyt mieszkańców i turystów. Stworzony z 200 tys. lampek Ogród Wyobraźni przyciąga na Rynek Wielki tłumy Zamościan i przyjezdnych. W związku z tym władze Zamościa chcą, by instalacja pozostała na Rynku Wielkim nieco dłużej niż początkowo planowano. 

Multimedialny Ogród Wyobraźni Miasto wypożyczyło od firmy Multidekor. Iluminacja miała zostać w Zamościu do końca grudnia, brano jednak pod uwagę możliwość przedłużenia umowy na kolejny miesiąc. Jak się dowiedzieliśmy, najprawdopodobniej nie będzie to miesiąc, lecz dwa.

– Iluminacje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, co dało się zauważyć szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia. Zamojskie Stare Miasto odwiedzały w tym czasie prawdziwe tłumy. W związku z tym Ogród Wyobraźni zagości w Zamościu na dłużej, najprawdopodobniej do końca lutego – powiedział nam rzecznik prasowy prezydenta Zamościa Marek Gajewski.

Przypomnijmy, że dzięki ubiegłorocznym zamojskim dekoracjom bożonarodzeniowym Zamość zwyciężył w konkursie „Świeć się z Energą”. Dzięki czemu 34 potrzebujące rodziny z terenu miasta dostały od sponsora konkursu, Grupy Energa, sprzęt AGD o łącznej wartości 50 tys. zł. W tym roku Miasto ponownie bierze udział w plebiscycie i zachęca do głosowania.

Głosować na Zamość można  TUTAJ

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments