Nowa, piąta sala kinowa w zamojskim “Stylowym”

3
1071

Nowa sala kinowa w CKF „Stylowy”

W Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu została uruchomiona nowa, piąta sala kinowa. Sala jest wyposażona w sprzęt kinowy zapewniający najwyższą jakość obrazu i dźwięku, 62 wygodne fotele oraz nowoczesne i energooszczędne urządzenia techniczne.

Adaptacja sali oraz zakup sprzętu i wyposażenia zostały dofinansowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej w ramach programu operacyjnego Rozwój Kin z priorytetów: Modernizacja Kin oraz Cyfryzacja Kin. Dzięki nowej sali kinowej, Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” rozszerzy ofertę o nowe tytuły, a także wydłuży obecność wybranych filmów w repertuarze. Pierwsze seanse filmowe w nowej sali odbędą się już 22 grudnia 2017.

Poprzedni artykuł50 milionów dofinansowania – umowy podpisane
Następny artykułWażna informacja o udzielaniu pomocy
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

tylko widzow brakuje kulturalnych, po seansie ostatniego jedi wiele popcornu lezalo miedzy fotelami na calej sali kinowej, czy oni przychodza do kina ogladac film czy sie najesc i porozrzucac popcorn na podlodze?

Anonimowo

To prawda niestety. Ja również zauważyłam pobojowisko na sali po seansie. A najgorsze w tym wszystkim jest zachowanie “dorosłych” – siedzący obok mnie mężczyzna około 40-letni wysypał popcorn jeszcze przed seansem, kiedy dziecko chciało pozbierać on zatrzymał je stwierdzając że są od tego pracownicy. Czy widząc takie zachowanie dzieci będą później szanować innych? Przykre to jest

Anonimowo

najwidoczniej zysk ze sprzedazy jest wiekszy niz koszty sprzatania, chociaz ciekawe co z tłustymi plamami na dywanach i siedzeniach, ciekawe jak duzo płacą paniom sprżątaczkom, jesli najnizsza krajowa to tylko im wspolczuc