Szturm Twierdzy Zamość nagrodzony!

4
921

14 grudnia Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie wraz ze Stowarzyszeniem Bezpieczna Lubelszczyzna po raz piąty zorganizowali Szkolenie „Bezpieczna Impreza 2017”. Oprócz prelekcji i dyskusji na temat tego, jak dbać o bezpieczeństwo podczas imprez masowych, przyznano także nagrody dla organizatorów najbezpieczniejszych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych w naszym województwie w 2017 roku.

Podczas tegorocznej edycji konkursu 'Bezpieczna Impreza” wśród laureatów znalazło się też zamojskie wydarzenie kulturalne. Jury nagrodziło Urząd Miasta Zamość za organizację Szturmu Twierdzy Zamość. Nagrodę otrzymały też Warsztaty Kultury za organizację koncertu 700-lecie Miasta Lublin oraz Speed Car Motor Lublin został z kolei nagrodzony za organizację meczów II ligi żużlowej w Lublinie.

Po uroczystym wręczeniu nagród uczestnicy, zaproszeni goście i organizatorzy wzięli udział w spotkaniu świątecznym, gdzie mogli symbolicznie podzielić się opłatkiem.

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawowali: Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek, Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski oraz Prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

- reklama-
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Ja myślałem,że to Leszek Sobuś organizował, a to jednak UM Zamość.

Anonimowo

Urząd Miasta Zamość, ale się uśmiałem. Oni utrudniają organizacje tej imprezy i kładą kłody na każdym kroku Sobiepanom i Leszkowi.

Anonimowo

to kto w końcu dostal nagrodę Leszek czy UM ?

Anonimowo

Brawa dla Leszka Sobusia a nie urzędników do dupy ten artykuł