Koncert Kolęd – Christmas czyli polskie oraz angielskie pieśni świąteczne

1
1136

Gminne Centrum Kultury w Radecznicy zaprasza na Koncert Kolęd – Christmas w wykonaniu Briana Fentressa, uczestnika The Voice of Poland oraz wokalistki z Zamościa Magdaleny Świstowskiej. Wokalistom towarzyszyć będzie Kwartet Smyczkowy Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego. Koncert odbędzie się w Kościele w Mokremlipiu, koło Radecznicy 27 grudnia 2017 o godz. 18:00. Przed koncertem o godz. 17:00 odprawiona zostanie msza święta.

Brian Fentress – wokalista z USA – Urodził się w Detroit w Stanach Zjednoczonych, od ponad 7 lat mieszka w Polsce. Od dziecka śpiewał w chórze kościelnym. Pochodzi z bardzo dużej rodziny, w której od zawsze pielęgnowano wspólne śpiewanie Gospel.
W tym roku wystąpił w The Voice of Poland!

Magdalena Maria Świstowska – wokalistka z Zamościa. Od najmłodszych lat jej pasją jest muzyka. Udziela się artystycznie w licznych projektach, uczy śpiewu w Violinki – Akademia Rozwoju Talentu oraz można ją usłyszeć w Studio Accantus. Wiolonczelistka, laureatka licznych konkursów wokalnych, a prywatnie studentka 3 roku prawa Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

Inny Kwartet – kwartet smyczkowy Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu w składzie: Anna Piwko – skrzypce, Magdalena Magoń – II skrzypce, Tomasz Nadolski – altówka, Katarzyna Wach – wiolonczela

Organizatorami koncertu są: Gminne Centrum Kultury w Radecznicy, Parafia pw. Znalezienia Krzyża Świętego w Mokremlipiu, Gmina Radecznica, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Lokalnego Mokrelipie.

 

 

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo