Zamość: Radni zdecydowali o godzinach otwarcia aptek.

3
876

Zamojscy radni podczas listopadowej sesji Rady Miasta uchwalili nowy rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Zamościa. Zacznie on obowiązywać od 1 stycznia 2018 r. Sprawdź, w jakich godzinach funkcjonować będą apteki.

W dni powszednie od poniedziałku do piątku apteki czynne będę w godzinach od 8.00 do 19.00. W soboty natomiast w godzinach od 8.00 do 15.00. W niedziele, święta i inne dni ustawowo wolne od pracy apteki otwarte będą w godzinach od 8.00 do 8.00 dnia następnego.

W porze nocnej apteki funkcjonować będą następująco: w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach od 19.00 do 8.00 dnia następnego, w soboty w godzinach od 15.00 do 8.00 dnia następnego.

W porze nocnej, niedziele, święta i inne dni wolne od pracy dostępność do świadczeń 
zapewnia apteka ogólnodostępna pracująca w systemie całodobowym: Apteka Hetmańska,
Aleje Jana Pawła II 8.

 

Poprzedni artykułNajlepszy ambasador w Polsce
Następny artykułKiermasz Świąteczny w Plastyku
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

ja proponuje niech radni jeszcze uchwala kiedy maja mieszkancy chorowac albo niech sie mieszkancy dostosuja z chorobami do czasu otwarcia aptek

Anonimowo

Jak za komuny,czy radni nie mają co robić, przecież apteki czas pracy i zatrudnienie dostosowały praktycznie do potrzeb klientow.To teraz co.? będą zmieniać. Inna sprawa ,nie widziałam nawet za granicą apteki czynnej do 15 ej.Teraz proponuję zmienić czas pracy lekarzy,bo szansy na wykupienie leku po wizycie np popołudniowej są niepewne zwłaszcza dla osób starszych i samotnych. Może zanim podejmie się decyzję należy pomyslec? A moze zostawic tak jak było.

Anonimowo

Szkoda tylko, ze w aptece Hetmańskiej(jedynej czynnej w dni świąteczne) nie można dokonać płatności karta.