Zamość: Przed nami kolejny Świąteczny Jarmark

1
917

Choć do Świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze ponad trzy tygodnie na zamojskiej Starówce już w najbliższy weekend będzie można poczuć wyjątkową świąteczną atmosferę. Rynek Wielki przemieni się bowiem w wielki Świąteczny Jarmark. W urokliwych drewnianych domkach oraz na straganach będzie można nabyć m.in. ręcznie wykonane ozdoby choinkowe, biżuterię oraz regionalne smakołyki. Tak będzie przez trzy grudniowe weekendy. Miasto Zamość zorganizuje bowiem w tym roku cały cykl jarmarków. Odbywać się one będą w dniach 2-3, 9-10 oraz 16-17 grudnia w godz. od 10 do 18.

-Przed nami trzy weekendy wspaniałej, świątecznej atmosfery. Przewidujemy – jak zawsze – piękną pogodę i całe mnóstwo pozytywnej energii! Będzie Mikołaj, wspaniali wystawcy, animacje dla dzieci i wiele innych atrakcji – zachęcają do przybycia organizatorzy.

W pierwszy grudniowy weekend na odwiedzających zamojski Rynek oprócz Jarmarku czekać będzie jeszcze wiele innych atrakcji. Już w piątek po raz pierwszy rozbłyśnie najnowsza iluminacja – Ogród Wyobraźni. Będzie też świąteczny konwój Radia Zet w postaci miasteczka z muzyką, iluminacją świetlną i mnóstwem świątecznych zabaw, MotoMikołaje oraz lodowisko SZCZEGÓŁY

Żeby nie zagubić się w gąszczu atrakcji Zamojski Magistrat przygotował specjalna mapkę.

Tak było w zeszłym roku.

 

 

 

 

Poprzedni artykułKonkurs na recyklingową ozdobę choinkową
Następny artykułMirosław Kędrak zrezygnował z funkcji prezesa Hetmana Zamość
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

zbyt mala rozdzielczosc tej mapki, niewiele mozna przeczytac, gdzie mozna znalezc wieksza?