Zamość: Spotkanie z Jackiem Kucharskim, specjalistą w dziedzinie dietetyki

3
1401

W czwartek, 23 listopada w świetlicy osiedlowej przy ulicy Orzeszkowej odbyło się spotkanie z Panem magistrem dietetyki, Jackiem Kucharskim.

Mgr Jacek Kucharski jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego oraz studiów podyplomowych z Poradnictwa Dietetycznego. Od kilku lat współpracuje z Anną Lewandowską i jest stałym prelegentem i konsultantem dietetycznym podczas jej obozów oraz zajęć.

Z możliwości spotkania z panem Kucharskim skorzystała liczna grupa mieszkańców naszego miasta. Uczestnicy wykładu mieli możliwość zapoznać się z nowymi trendami w tematyce prawidłowego układania jadłospisu i zagadnieniami z zakresu profilaktyki prozdrowotnej.Duże zainteresowanie wzbudził temat o analizie pierwiastkowej tkanki włosa. Po zakończeniu wykładu uczestnicy bardzo chętnie skorzystali z możliwości zadawania pytań prowadzącemu.

Spotkanie zorganizowało Zamojskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy współudziale Spółdzielni Mieszkaniowej im. Waleriana Łukasińskiego i Zarządu Osiedla Orzeszkowej-Reymonta.Spotkanie było współfinansowane ze środków miasta Zamość.

materiał nadesłany

Poprzedni artykułZamość: Jeszcze w tym roku Miasto rozpocznie emisję obligacji. Ich łączna wartość to 29 mln zł
Następny artykułDziś Black Friday, czyli zakupowy szał. Jak kupować z głową?
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Następny kit wciskany “młodym” ludziom, ale emeryci mają kasę na sekciarskie wykłady.

Anonimowo
Reply to  Anonimowo

To nie jest kit to co mówi Pan Jacek za parę lat młody człowieku przekonasz się o tym oczywiście jeżeli dożyjesz…

Anonimowo

Twój guru mówi też chemii we wszystkich produktach spożywczych ? Sam sobie ułożę dietę chemiczną. Nie będzie mi łysol mówił o włosach, a ty sobie żyj jak najdłużej i przekonuj się o skuteczności sekciarstwa