Zamość: Miasto zakupi 10 nowoczesnych autobusów dla MZK. Własnie ogłoszono przetarg

0
720

Zamojski MZK już wkrótce stanie się właścicielem 10 nowoczesnych, klimatyzowanych autobusów. Własnie ogłoszono przetarg na dostawę niskoemisyjnego taboru autobusowego dla miasta, w ramach zadania inwestycyjnego „Budowa zrównoważonego systemu transportu publicznego na terenie Miasta Zamość, Gminy Zamość oraz gmin ościennych”. 

-Zamówienie dotyczy dostawy  10 sztuk autobusów miejskich, klasy MAXI, fabrycznie nowych, ekologicznych, niskopodłogowych, dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, przeznaczonych do wykonywania przewozów w komunikacji miejskiej Miasta Zamość, w tym: 5 autobusów wyposażonych w tachograf,  3 autobusy wyposażone w system bramek zliczających potoki pasażerskie. – informuje Marek Gajewski, rzecznik prasowy Ratusza.

Termin składania ofert upływa  18.12.2017 r. o godz. 10:00.

Otwarcie ofert nastąpi 18.12.2017 r. o godz. 10:30 w Urzędzie Miasta Zamość, Rynek Wielki 13, 22-400 Zamość  w pokoju nr 12 (Ratusz).

Poprzedni artykułZamość: Blisko 21 mln na docieplenie szkół i przedszkoli w mieście! [Lista placówek, które przejdą remonty]
Następny artykułIdzie zima. Zwróćmy uwagę osoby bezdomne.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments