“Świąteczny Ogród Zimowy” – próby oświetleniowe (ZDJĘCIA)

4
1167

Dzień trzeci. Ogród powstaje w błyskawicznym tempie. Dzisiaj w naszej galerii kolejne zdjęcia. Trwa podłączanie oświetlenia.

Ogród Wyobraźni po raz pierwszy rozkwitnie na zamojskim rynku 1 grudnia o godzinie 18:00

W samym centrum miasta pojawi się malowniczy ogród. Jednak ożywać będzie wyłącznie po zmroku, tworząc przy tym zachwycający świetlno-muzyczny spektakl.
W tym roku Zamość zaskoczy mieszkańców oraz zwiedzających miasto turystów zupełnie nowym, oryginalnym pomysłem na świąteczne dekoracje. Oprócz choinki i tradycyjnych iluminacji bezpośrednio kojarzących się ze świętami na zamojskim rynku pojawi się jedyny w swoim rodzaju multimedialny Ogród Wyobraźni. Każdy jego element został szczegółowo zaprojektowany w taki sposób, aby pobudzał wyobraźnię i nawiązywał charakterem do stylu architektury ogrodowej.

 

Spacerując wśród świetlistych tuneli, migoczących roślin i rozświetlonych krzewów mieszkańcy i turyści będą mogli posłuchać miłych dla ucha dźwięków znanych utworów muzyki klasycznej. Wśród nich zabrzmi: Kanon D-dur Johanna Pachelbela, Walc nr II Dmitrija Szostakowicza czy Muzyka Sztucznych ogni Georga Friedricha Haendla. Na kompozycję ogrodu o wymiarach ok. 80m x 30m będzie się składać aż 200 tysięcy punktów świetlnych. Jednak zużycie prądu to jedynie 18 kW/h, czyli takie, które służy do upieczenia 8 smakowitych świątecznych makowców.
Dodatkowo będziemy gościć Świąteczny konwój Radia Zet w postaci miasteczka z muzyką, iluminacją świetlną i mnóstwem świątecznych zabaw. Konwojowi towarzyszyć będzie mobilne miasteczko – tym samym Radio Zet w dniach 1 – 2 grudnia będzię prowadzić świąteczne relacje z naszego eventu na swojej antenie. Zapraszajcie znajomych! To będzie coś pięknego !

Poprzedni artykułJest 21 mln dofinansowania dla placówek oświatowych w Zamościu! BRAWO!!
Następny artykułZamość: Blisko 21 mln na docieplenie szkół i przedszkoli w mieście! [Lista placówek, które przejdą remonty]
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Za dnia, na placu przed Ratuszem
Jest, wiele metalowych prętów
Odpowiednio powyginanych?
Podobnych do kosmicznych sprzętów!
22.11.2017 r. 29833/332/17

Anonimowo
Reply to  Anonimowo

To pan, panie Józefie?

lol
Reply to  Anonimowo

Tak to Pan Józef 🙂

Anonimowo

Czyżby, komentarz/ Był dlatego, że/ Zapisano bez/ Danych autora?/
Można i trzeba się ujawnić – to robię!