Chwalimy się! Jesteśmy liderem! Deklasujemy naszą konkurencję!

1
701
W ostatnim tygodniu “Nowy Kurier Zamojski” po raz kolejny zdeklasował konkurencję – takie dane podaje na swoim serwisie Facebook Inc. z siedzibą w Menlo Park. Według statystyk internauci szukając serwisów informacyjnych najczęściej odwiedzają na Zamojszyźnie fanpage “Nowego Kuriera Zamojskiego”, dużo rzadziej odwiedzają inne profile na portalu społecznościowym Naszym czytelnikom – dziękujemy!
Według danych statystycznych przygotowanych przez Facebook, Inc. w ostatnim tygodniu  (9-15listopad 2017) “Nowy Kurier Zamojski” był zdecydowanym liderem wśród internetowych profili na Zamojszczyźnie. W zestawieniu szczegółowym na temat ruchu na profilu fanpage Nowego Kuriera Zamojskiego (jesteśmy dwa lata na rynku)  odnotował za ostatnie 7 dni aż 4800 interakcji! Interakcji czyli polubień, komentarzy i udostępnień! To ponad 3-krotnie więcej niż np. fanpage “Kroniki Tygodnia (ponad 26 lat na rynku).

Informacje przygotowane przez dziennikarzy “Nowego Kuriera Zamojskiego” zobaczyło i przeczytało przez ostatnie 7 dni ponad 115 000 internautów! Poniżej zamieszczamy oficjalne dane za Facebook Inc. Co więcej, nadal zwiększamy ilość lajków i dążymy do jeszcze większej przewagi nad naszą konkurencją.

Oficjalne statystyki Facebook Inc, nie pozostawią wątpliwości, że znakomity wynik Nowego Kuriera Zamojskiego, zawdzięczamy naszej dwuletniej codziennej rzetelnej pracy i naszym Czytelnikom. BARDZO WAM DZIĘKUJEMY!

Teraz kilka zdań do naszych potencjalnych partnerów biznesowych. Poniżej w tabeli zaznaczyliśmy nasze przewagi w zestawieniu z 3-krotnie niższą ceną za publikację postów na naszym fanpage. Jeśli rozważcie, na którym fanpage zareklamować swoją firmę, to sądzimy, że rozwialiśmy Wasze wątpliwości.

Jesteś zainteresowany reklamą w Nowym Kurierze Zamojskim?

Napisz: [email protected] , Zadzwoń 730 210 777

Poniżej dane z dnia 16 listopada 2017 z godziny 9.37

Zestawienie Nowy Kurier Zamojski vs Kronika Tygodnia

1 Chwalimy się! Jesteśmy liderem! Deklasujemy naszą konkurencję!

*źródłow www.kronikatygodnia.pl www.kurierzamojski.pl, oraz fanpage Kronika Tygodnia i fanpage Nowy Kurier Zamojski

Rozwijamy się wielokrotnie szybciej niż Kronika Tygodnia. Przypominamy Nowy Kurier Zamojski istnieje na rynku 2 lata, Kronika Tygodnia ponad 26 lat

Oficjalne statystyki za Facebook Inc

image 1 3 Chwalimy się! Jesteśmy liderem! Deklasujemy naszą konkurencję!

3 Chwalimy się! Jesteśmy liderem! Deklasujemy naszą konkurencję!

Oficjalne statystyki za Facebook Inc

Ilość interakcji (polubienia, komentarz, udostępnienia razem wzięte) za ostatnie 7 dni.

Nowy Kurier Zamojski 4800, Kronika Tygodnia 1500.

2 Chwalimy się! Jesteśmy liderem! Deklasujemy naszą konkurencję!

Poprzedni artykuł“Pociąg do wolności”. Apel z okazji Święta Niepodległości w SP nr 7
Następny artykułNowa skocznia w Szkole Podstawowej nr 2
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Fajnie, że jesteście. Dzięki za super relacje na żywo i mega zdjęcia.