23 tys. zł. na własny biznes. Weź bezzwrotną dotację

5
1012

Jeszcze tylko do 15 listopada potrwa nabór wniosków do udziału w projekcie „Twój Biznes na Lubelszczyźnie„. W jego ramach otrzymać można bezzwrotną dotację w wysokości 23 398,68 zł na uruchomienie własnej działalności gospodarczej.

Projekt skierowany jest do 50 osób (30 kobiet, 20 mężczyzn) w wieku powyżej 30. roku życia, pozostających bez pracy (w tym także zarejestrowanych w Urzędzie Pracy), zamieszkujących na terenie woj. Lubelskiego.

Uczestnikiem projektu może zostać osoba należąca co najmniej do jednej z grup: osoby w wieku powyżej 50. roku życia, kobiety, osoby z niepełnosprawnościami, osoby długotrwale bezrobotne, osoby o niskich kwalifikacjach.

Uczestnikami projektu mogą być osoby odchodzące z rolnictwa planujące rozpocząć prowadzenie pozarolniczej działalności gospodarczej, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, co oznacza, iż należą co najmniej do jednej z grup.

W ramach projektu na dodatkowe punkty mogą liczyć: osoby odchodzące z rolnictwa, osoby długotrwale bezrobotne, osoby o niskich kwalifikacjach

W ramach projektu oferowane jest kompleksowe wsparcie w postaci szkolenia oraz indywidualnego doradztwa z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, a także pomocy w przygotowaniu biznesplanu, bezzwrotnej dotacji na uruchomienie działalności gospodarczej do wysokości 23 398,68 zł/os., wsparcia pomostowego finansowego (na pokrycie niezbędnych opłat) wypłacanego miesięcznie w kwocie nie większej niż 1 850,00 zł/os. dla 40 osób przez pierwsze 6 miesięcy oraz dla 32 osób przez kolejne 6 miesięcy, wsparcie pomostowe doradczo – warsztatowe.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o kontakt z Biurem Projektu:

ul. Nałęczowska 30, 20-701 Lublin (II piętro, pokój 204), tel. (0 81) 747 94 08,

 

Poprzedni artykułStowarzyszenie “Krok za krokiem” zbiera na autobus do przewozu dzieci
Następny artykułLicytacja na pomnik Marszałka w Zamościu.
Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

A już Ci co zarabiają 1500+, ledwo wystarcza im do pierwszego a mają pomysł na własny biznes, nie mogą otrzymać takiej dotacji. Bez sensu. Muszą dalej pracować za marne pieniądze bo kretydtu nie wezmą, gdyż po rezygnacji z pracy bank wypowiada umowę kredytu i przychodzi komornik.

Anonimowo

Rzuć robotę i proszę drzwi otwarte. I nie płacz mi tutaj!

Anonimowo

może warto zaryzykować, ja tak zrobiłam i nie żałuję 🙂

Anonimowo

Ta informacja jest naprawdę bardzo ważna. Dzięki. Bardzo to lubię!

Anonimowo

Ta informacja jest naprawdę bardzo ważna. Dzięki. Bardzo to lubię!
IDeals