Uczennica I LO stypendystką premiera

3
1145
Katarzyna Tymura, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego  im. Jana Zamoyskiego w Zamościu otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów. fot. I LO w Zamościu
GAIA

Katarzyna Tymura, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego  im. Jana Zamoyskiego w Zamościu znalazła się w elitarnym gronie najlepszych uczniów z województwa lubelskiego, którzy otrzymali stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Aby dostać stypendium uczniowie musieli otrzymać promocję do następnej klasy z wyróżnieniem i ze średnią nie niższą niż 4.75 lub wykazać się szczególnymi uzdolnieniami w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy.

To nie pierwszy sukces naukowy Katarzyny Tymury. Uczennica otrzymała również Stypendium im. B. Hassa oraz stypendium naukowe.

 

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Gratulacje dla Katarzyny jednej z 17 uczniów z Zamościa nagrodzonych stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Anonimowo

Kasia w II klasie liceum została laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej, wraz z drużyną zdobyła też I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Alchemicznym. Ma dziewczyna potencjał.

Anonimowo

Piotr Kwiecień z kl.2bt Technikum nr.1 Ekonomik w Zamościu także dostał stypendium Prezesa Rady Ministrów w dniu 07-11-2017