Kobiecy wieczór w “Stylowym” z filmem “Pewnego razu w listopadzie”

0
600
fot. www.piotrmastalerz.com

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza Panie na Kobiecy wieczór z najnowszym filmem Andrzeja Jakimowskiego „Pewnego razu w listopadzie…”. To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia warszawskiej rodziny, rozgrywająca się w przeddzień potężnej demonstracji patriotycznej z okazji Święta Niepodległości.

Jakimowski do udziału w filmie zaprosił niekwestionowaną gwiazdę polskiego kina – Agatę Kuleszę. Aktorce na ekranie towarzyszyć będzie Grzegorz Palkowski, a także, m.in.: Jacek Borusiński, Krzysztof Kiersznowski oraz Edward Hogg. Kobiecy wieczór w Stylowym odbędzie się 9 listopada 2017 o godz. 17:15. Przed seansem atrakcje i upominki dla Pań.

PEWNEGO RAZU W LISTOPADZIE…

Marek (Grzegorz Palkowski) właśnie rozpoczyna studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Ma piękną i odwzajemniającą jego uczucie dziewczynę, Olę (Alina Szewczyk). Zaś na co dzień troskliwie opiekuję się matką (Agata Kulesza), z którą mieszka w przedwojennej kamienicy. Kiedy w wyniku eksmisji rodzina traci dach nad głową, rozpoczyna się wyczerpująca tułaczka po Warszawie – między jedną noclegownią a drugą. W końcu Markowi udaje się wynegocjować miejsce w skłocie w centrum miasta. Szczęście bohaterów nie trwa długo, bo w stolicy właśnie rozpoczyna się manifestacja niepodległościowa. Do budynku, w którym znaleźli schronienie, próbuje wedrzeć się grupa agresywnych chuliganów. Wydarzenia, jakie rozegrają się w murach skłotu, odcisną niemożliwe do zatarcia piętno na życiu wszystkich bohaterów.

Bilety: 15 zł (ulgowe), 17 zł (normalne)

Poprzedni artykułPodsumowano XI Kwestę na rzecz ratowania zamojskiej nekropolii
Następny artykułZostań sędzią piłkarskim. Rusza bezpłatny kurs
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments