Zamość: Charytatywny Bal Andrzejkowy z udziałem Tadeusza Drozdy

0
801
zdjęcie podglądowe, fot. pixybay

Rotary Club Zamość już po raz 20. organizuje Charytatywny Bal Andrzejkowy. Imprezę poprowadzi znany satyryk Tadeusz Drozda. Dochód z balu zostanie przeznaczony m.in. na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z zamojskich szkół. 

Wydarzenie odbędzie się 25 listopada (początek godz. 19) w hotelu “Artis & Spa”. Podczas balu przeprowadzone zostaną aukcje prac plastycznych i florystycznych.

Organizatorzy zapowiadają wspaniałą zabawę w ciepłych, włoskich klimatach, doskonałą oprawę muzyczną oraz wyśmienite menu. Bal poprowadzi znany satyryk Tadeusz Drozda. Podczas balu będzie miał miejsce również krótki recital zaproszonej gwiazdy.

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na: wsparcie i utrzymanie Polskiej Szkoły Sobotniej im. St. Wincenza w Kołomyi oraz fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży zamojskich szkół – Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Zamościu oraz liceum Plastycznego im. Bernardo Morando w Zamościu.

Koszt dwuosobowego zaproszenia na Bal to 450 zł. Można je nabyć w recepcji Hotelu Artis (Sitaniec 1).

“Rotary jest stowarzyszeniem przedsiębiorców i ludzi różnych zawodów z całego świata, które świadczy pomoc humanitarną, promuje wysokie normy etyczne w każdym zawodzie i pomaga budować dobrą wolę i pokój na świecie”

Poprzedni artykułKRAJ: Będą ograniczenia dla osób pełniących funkcje publiczne
Następny artykułRozszczelnienie rurociągu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments