Jak otrzymać grant na 100 tysięcy?

0
840

Urząd Miasta Zamośc oraz Lubelska Fundacja Rozwoju zapraszają spotkanie informacyjno – warsztatowe dla organizacji, instytucji lub osób zainteresowanych ofertą projektu „Mikro innowacje – makro korzyści”.

Program jest  realizowany przez  Lubelską Fundację Rozwoju, a spotkanie odbędzie się 7 listopada (wtorek) o godz. 13:30 w Zamościu – Sala Consulatus Urzędu Miasta, Rynek Wielki 13.

W ramach projektu istnieje możliwość otrzymania grantu w wysokości do 100 tys. zł. Brak pracy, praca poniżej kwalifikacji, konieczność wyjazdu w poszukiwania źródła utrzymania – to tylko niektóre problemy z którymi stykają się młodzi ludzie wchodząc na rynek pracy.

Oferta projektu skierowana jest do wszystkich, którzy mają pomysł, ideę jak zaradzić tego typu problemom! Dofinansowanie może zostać przyznane na sfinansowanie działań związanych z rozwinięciem, dopracowaniem i przetestowaniem innowacyjnych pomysłów z obszaru „przechodzenie z systemu edukacji na rynek pracy”. Pomysłodawcą – innowatorem (grantobiorcą) może być zarówno instytucja publiczna, organizacja pozarządowa jak i osoba indywidualna. Kto może wziąć udział w spotkaniu? Każdy kto ma już pomysł lub potencjał do wykreowania nowatorskiej inicjatywy, która może wpłynąć na poprawę sytuacji osób młodych wchodzących na rynek pracy. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych problematyką – udział w spotkaniu może stać się inspiracją do stworzenia innowacyjnego rozwiązania, poprawiającego sytuację absolwentów na rynku pracy.

Program spotkania:

13:30 – 15:00

  • Prezentacja założeń projektu – Koordynator Projektu,
  • Pomysł innowacyjny to znaczy jaki? Kryteria oceny i zasady wdrażania innowacji społecznych – warsztat prowadzony przez Brokerów Innowacji Społecznych.

 15:00-16:00                      

  • Konsultacje indywidualne dla zainteresowanych uczestnictwem w projekcie

Więcej informacji na temat projektu w załączonym materiale oraz na stronie internetowej: http://www.lfr.lublin.pl/projekty/mikro-innowacje-makro-korzysci/

Poprzedni artykułRozszczelnienie rurociągu
Następny artykułUsunięto kilkadziesiąt to azbestu z zamojskich nieruchomości
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments