Pierwszaki z zamojskiej “siódemki” ślubowały [ZDJĘCIA]

1
1004

13 października 2017 r. był dla społeczności Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi dniem wyjątkowym, gdyż połączył dwa święta – Dzień Edukacji Narodowej oraz ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Z tej okazji w szkolnej sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia. Wzięły w niej udział trzy klasy: 1a, 1b i 1c wraz z wychowawczyniami oraz Grono Pedagogiczne. Po odśpiewaniu hymnu państwowego nastąpiła część oficjalna. Dzieci złożyły ślubowanie na sztandar szkoły. Obiecały, że będą dobrymi uczniami i kolegami, że będą uczyć się tego co mądre i piękne oraz że będą słuchać i szanować nauczycieli.

Pani dyrektor Alicja Dubel dokonała aktu pasowania ich na uczniów. Następnie pierwszoklasiści przedstawili część artystyczną, w której zaprezentowali swoje umiejętności.   Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: ojciec Proboszcz Andrzej Zalewski, radny Rady Miasta Zamość pan Leszek Łuczka, pan Andrzej Osuch i pani Agnieszka Ciurysek – przedstawiciele Rady Rodziców, dyrektorzy i nauczyciele zaprzyjaźnionych przedszkoli oraz licznie zgromadzeni rodzice i dziadkowie uczniów.

materiał nadesłany

Poprzedni artykułPodsumowanie akcji “Wyprawka – piórnik i zabawka”
Następny artykułGóra książek dla biblioteki – głosujemy!
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

ale smutasy…za karę chodzą?