Bezpłatne USG 3D/4D ciąży oraz narządów kobiecych

0
1243

Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii zaprasza na bezpłatne USG 3d/4d ciąży oraz ginekologiczne, które odbędą się w Sieniawie.

Z badań mogą skorzystać wszystkie chętne pacjentki ciężarne a także panie, które potrzebują wykonać badanie narządów rodnych (jajniki, macica).

Badania będą przeprowadzane w ramach szkolenia ultrasonograficznego dla lekarzy ginekologów z całej Polski. Szkolenie organizuje Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii z Zamościa. Badania będą nadzorowane przez doświadczonych w ultrasonografii ginekologów. Każda pacjentka otrzymuje opis badania ultrasonograficznego oraz bogatą dokumentacje zdjęciową (jeżeli tylko warunki w trakcie badania są sprzyjające).

Do badań wykorzystywany jest najwyższej klasy sprzęt ultrasonograficzny, pozwalający doskonale obrazować serce płodu, kręgosłup, mózg, kończyny, podniebienie oraz oczywiście płeć.

Aby skorzystać z możliwości wykonania takiego badania, należy dokonać telefoniczne rejestracji miejsca. Rejestracja już trwa.
84 638 55 12
84 638 80 90
84 638 80 91

Badania będą wykonywane w Pałacu Sieniawa w Sieniawie, ul Kościuszki 32 w dniach 10-11 listopada 2017r.

doc.jpg Bezpłatne USG 3D/4D ciąży oraz narządów kobiecych
Agnieszka Nocuń i Marcin Wiecheć

dr hab. n. med. Marcin Wiecheć obecnie pracuje w Katedrze Ginekologii i Położnictwa UJ CM i Klinice Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie; prowadzi konsultacje w zakresie diagnostyki płodu, ultrasonografii ginekologicznej oraz wykonuje procedury inwazyjne w ciąży i ginekologii. Członek Międzynarodowej Rady Światowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (International Faculty ISUOG), posiada bogate doświadczenie w dydaktyce ultrasonograficznej. Od 2010 roku jest kierownikiem naukowym kursów położniczych w Sieniawie organizowanych przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii.

dr n. med. Agnieszka Nocuń ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2005r., jest specjalistą ginekologii i położnictwa. Obecnie pracuje w Katedrze Ginekologii i Położnictwa UJ CM i Klinice Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Od 2010 roku jest kierownikiem naukowym kursów położniczych w Sieniawie organizowanych przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii.

 

Poprzedni artykułGóra książek dla biblioteki – głosujemy!
Następny artykułSamotnie przepłynął Atlantyk kajakiem. Film o Olku Dobie i spotkanie z podróżnikiem w CKF “Stylowy”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments