Legenda disco polo wystąpi w Zamościu!

0
1056
Zenon Martyniuk i Zespół Akcent wystąpią 3 grudnia w Zamojskiej Hali OSiR, fot. materiały promocyjne

Zamojscy fani muzyki disco polo powinni być zachwyceni. Zenon Martyniuk i Zespół Akcent wystąpią 3 grudnia w zamojskiej Hali OSiR! Dodatkową atrakcją koncertu będzie gościnny występ innej znanej formacji – zespołu Skaner.

Grupy Akcent z Zenkiem Martyniukiem na czele nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To prawdziwa legenda muzyki disco polo. W ciągu 28 lat swojego istnienia (rok założenia 1989) zespół nagrał 16 albumów, na których znalazły się przeboje takie jak m.in.: „Moja gwiazda”, „Twe czarne oczy”, „Stary Cygan”, „Mała figlarka”, „Życie to są chwile”, „Siwy koniu”, „Dźwięki strun”, „Królowa nocy”, „Psotny wiatr”, „Żegnaj mała”, „Pocałunek”, „To właśnie ja”, „Tabu tibu”, „Wyspa szczęśliwych snów”, „Lato jest po to by kochać”, „Pszczółka Maja”, „Pada deszcz”, „Laura”, „Dziewczyna z klubu disco”, „Tylko z tobą”, „Biała Mewa”, “Za twe oczy”, “Trzy listy”, „Dlaczego to tak”, „Pragnienie miłości”, „Chłopak z gitarą”, „Rodzinny Dom”, „Wspomnienie” „Nie żal tej miłości” “Pada deszcz” , “Taką Cię wyśniłem” , “Biorę urlop od Ciebie”, “Teraz już wiem”, “Tańcząca w deszczu”, “W sercu mi graj” [w duecie z grupą Exaited], “Przez twe oczy zielone”, “Kochana wierzę w miłość”, “Skradłaś wszystko” [w duecie z Kroppą], “Ostatni Klaps” [w duecie z Diego] i “Przekorny los”, “Prawdziwa miłość to Ty”.

Już 3 grudnia zamojscy fani Zenka Martyniuka i Akcentu będą mieli okazję usłyszeć te przeboje na żywo. Tego dnia zespół wystąpi w hali OSiR. Koncert rozpocznie się o godz. 16. Dodatkową atrakcją będzie gościnny występ innej znanej formacji – zespołu Skaner.

Bilety w cenie 45 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy dla dzieci do lat 7) są już do nabycia na stronie biletyna.pl

 

Poprzedni artykułZamość: Wkrótce otwarcie Podwórka Talentów Nivea!
Następny artykułChcesz zostać policjantem? 200 etatów czeka
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments