Koniec ze zmianą czasu na zimowy? Projekt poparły wszystkie partie

0
619

Dla wszystkich tych, którzy uważają, że zmiana czasu jest bezsensowna i powinna zostać zniesiona, mamy dobrą wiadomość. Obowiązujące w Polsce od 40 lat prawo ws. zmiany czasu może wkrótce odejść do lamusa. Projekt Polskiego Stronnictwa Ludowego zakładający, by czas letni obowiązywał przez cały rok, podczas wczorajszego posiedzenia Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych, został jednogłośnie poparty przez wszystkie partie.

-Czas letni miałby obowiązywać cały rok, od 1 października 2018 roku – tłumaczył w środę prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. – To jeszcze nie finał (…) teraz projekt trafia do drugiego czytania, ale taka deklaracja wszystkich partii na komisji jest niesamowita – powiedział szef ludowców.

Jeżeli projekt zostanie przegłosowany przez sejm, a wszystko wskazuje na to, że tak będzie – czekają nas jeszcze tylko dwie zmiany czasu. Najbliższa już niebawem – w nocy z 28 na 29 października. Wskazówki przestawimy wtedy z godziny 3.00 na godzinę 2.00. 25 marca czas zmienimy po raz ostatni.

 

 

Poprzedni artykułTak ul. Ogińskiego wyglądała przed remontem. A jak prezentuje się teraz? [ZDJĘCIA]
Następny artykułPoznaj biblijne tajemnice różańca
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments