II Forum Turystki Medycznej i Prozdrowotnej

0
748

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w II Forum Turystki Medycznej i Prozdrowotnej. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 października br. w Krasnobrodzie, Zamościu.

Konferencja jest skierowana do przedstawicieli uzdrowisk krajowych i zagranicznych, placówek medycznych, szpitali, organizacji turystycznych, przedstawicieli samorządów, którzy realizują strategię rozwoju w dziedzinach turystyki medycznej i prozdrowotnej.

Organizatorem Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu. Polski rynek usług medycznych zwiększa się każdego roku. Turystyka medyczna ma szansę stać się także jedną ze specjalności Lubelszczyzny, czemu sprzyja jakość i innowacyjność metod leczenia oferowanych przez regionalne placówki oraz łatwość dostępu do informacji. Jest to druga edycja konferencji, ubiegłoroczna odbyła się w Nałęczowie.

W gronie prelegentów – ekspertów i doświadczonych praktyków z branży medycznej   i turystycznej – porozmawiamy o szansach i wyzwaniach jakie niesie turystyka medyczna dla Roztocza, zwrócimy uwagę na różne aspekty funkcjonowania uzdrowisk i placówek medycznych w kontekście rozwoju turystki medycznej i prozdrowotnej m.in. na oczekiwania turysty zagranicznego, standardy usług w medycynie i turystyce, politykę uzdrowiskową, elementy zarządzania, działania marketingowe i promocję. Nadmienię także, że zależy nam także na utworzeniu zespołu ds. Rozwoju Transgranicznej  Turystyki Medycznej. Dzięki czemu wypracowane rekomendacje będą mogły być kontynuowane i dalej wdrażane.

Łącząc doświadczenia i potencjały trzech sektorów: medycznego (w tym uzdrowiskowego), samorządowego i turystycznego, chcemy wzajemnie inspirować się do korzystania i wdrażania najbardziej efektywnych modeli biznesowych, strategii i działań marketingowych.

Konferencja będzie stanowiła inspirującą debatę na ważne i aktualne dla naszego regionu tematy z udziałem specjalistów oraz zaproszonych gości honorowych.

Zgłoszenia przyjmujemy do 13.10.2017r.

Szczegółowych informacji udzielą Państwu pracownicy Stowarzyszenia LKB pod nr telefonu: 81 532 15 77

Zapraszamy!

Więcej o wydarzeniu:

http://www.lkb.lublin.pl/component/content/article/4-aktualnosci/803-ii-forum-turystyki-medycznej-i-prozdrowotnej

Facebook:

https://www.facebook.com/LubelskiKlubBiznesu/

tekst nadesłany

 

Poprzedni artykułChcesz zostać policjantem? 200 etatów czeka
Następny artykułStrażacy na terenie czynnej kotłowni Zakładu Gospodarki Komunalnej.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments