Najlepszy “Lider”

1
1054

Zawodniczki i zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Centrum Sztuk Walki Lider Zamość w dniach 07 – 08.10.2017 r. walczyli w Krotoszynie podczas Mistrzostw Polski Kadetów i Młodzików w sumo.

W klasyfikacji drużynowej kadetek Lider został najlepszą drużyną w kraju. W łącznej klasyfikacji dziewcząt i chłopców Lider został sklasyfikowany na trzecim miejscu w kraju.

w kategorii + 60 kg
W grupie młodziczek srebrny medal wywalczyła Julka Zwolak z Uczniowskiego Klubu Sportowego Orzeł Stary Zamość w kategorii 55 kg.
Z Uczniowskiego Klubu Sportowego Sorga Zamość Wiktoria Kiszczak w kategorii  55 kg wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski w grupie kadetek.
Michał Sokołowski w kategorii 75 kg kadet był VII a Emilka Mlonek 55 kg XII. Trener Ryszard Radliński