100 – lecie zamojskiej “Dwójki”. Szkoła szykuje się do jubileuszu

0
889

Posiadasz fotografie lub dokumenty związane z historią Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu? Udostępnij je placówce. Szkoła przygotowuje się do do jubileuszu 100 – lecia istnienia i zbiera wszystkie pamiątki związane z przeszłością.

-W związku ze zbliżającą się uroczystością 100 – lecia Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu zwracamy się z prośbą do wszystkich jej Absolwentów (i nie tylko) o to, by udostępnili nam zdjęcia szkoły oraz uczniów – apeluje placówka.

Otrzymane dokumenty zostaną zeskanowane na potrzeby uroczystości 100-lecia szkoły. Przekazane zdjęcia i dokumenty powinny być opisane (data, rocznik, dane ofiarodawcy i innych osób, opis wydarzenia itp.).

Dokumenty w formie elektronicznej można przesyłać na adres: [email protected], [email protected], zaś oryginały można przekazywać do sekretariatu szkoły lub Pana Mariusza Stępory.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu jest jedną z najstarszych zamojskich szkół. Przez wiele lat nosiła imię Waleriana Łukasińskiego. Od 35 lat patronem szkoły jest Henryk Sienkiewicz. Uroczystości związane z jubileuszem 100 – lecia powstania placówki zaplanowano na 11 maja 2018 r.

Poprzedni artykułSzczypiorniści niczym muszkieterowie! Brawo Panowie!
Następny artykułZamojskie Morsy rozpoczną sezon
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments