Stowarzyszenie “Krok za krokiem” bierze udział w konkursie. Potrzebne są nasze głosy!

0
802
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym “Krok za krokiem” ma szansę zdobyć środki na organizację Europejskich Warsztatów Kulinarnych dla Społeczności Lokalnej i Dzieci Niepełnosprawnych. Aby tak się stało potrzebne są nasze głosy. Można je oddawać w sklepach Tesco w Krasnymstawie i Chełmie.
Projekt Zamojskiego Stowarzyszenia jako jedyny w Zamościu został doceniony przez Tesco Polska przy wsparciu Fundacji Tesco Dzieciom oraz Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” w ramach drugiej edycji Programu „Decydujesz, pomagamy”.
-Celem projektu: „Europejskie Smaki” jest podnoszenie świadomości społeczności lokalnej poprzez przybliżenie zaproszonym gościom i mediom, problemów, z jakimi na co dzień muszą radzić sobie niepełnosprawne dzieci i młodzież. Poza tym projekt ma na celu udowodnienie, że pomimo ogromnych ograniczeń mają oni także duże możliwości i talenty np. kulinarne. – tłumaczy Marika Buczek ze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu i dodaje, że jeśli placówce uda się wygrać, przygotują książkę kulinarną z wybranymi ulubionymi przepisami stworzonymi przez osoby z niepełnosprawnościami wraz z opisem ich historii i sukcesów jakie osiągnęły

Głosowanie na Projekt Stowarzyszenia odbywać się będzie się w sklepach sieci Tesco w Chełmie oraz Krasnymstawie w dniach 03.10-31.10.2017 r.

W tym terminie klienci Tesco za każdy dokonane zakupy otrzymują żeton uprawniający do głosowania. W każdym sklepie znajdują się specjalne urny do głosowania na lokalne projekty. Klienci, wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody, decydują o tym, kto otrzyma grant w danym regionie. Grant otrzymają te organizacje, które uzyskają największą liczbę głosów w każdym z mikroregionów.

Poprzedni artykuł100 – tne urodziny Pani Ady
Następny artykułŚcieżka nad Łabuńką przejdzie remont
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments