Otwarcie Podwórka Talentów “Nivea” w Zamościu

0
951

Przy Szkole Podstawowej nr 7 w Zamościu ruszyła w tym tygodniu budowa Podwórka Talentów Nivea. Oficjalne otwarcie rodzinnego miejsca zabaw, które szkoła wspólnie z mieszkańcami miasta wygrała w internetowym konkursie organizowanym przez markę Nivea, odbędzie się 16 października.

W ramach tegorocznej akcji firmy Nivea, podwórka powstaną w 20 zwycięskich lokalizacjach. Zamość będzie jedną z dwóch miejscowości, gdzie otwarcie placu zabaw odbędzie się w sposób szczególnie uroczysty. Jak poinformowała nas dyrektor ZS nr 2 w Zamościu (w skład którego wchodzi Szkoła Podstawowa nr 7), Alicja Dubel – W uroczystości oprócz przedstawicieli firmy Nivea, uczestniczyć będzie także gość specjalny – Mateusz Kusznierewicz. Najbardziej utytułowany polski żeglarz sportowy, mistrz olimpijski i mistrz świata jest wraz z piosenkarką Natalią Kukulską ambasadorem akcji “Podwórko Talentów Nivea”.

Podwórko Talentów Nivea składa się z trzech stref rozwijających u dzieci pasje i kreatywność. Są to strefy dla: naukowców (wyposażona w – planetarium, zegar słoneczny, rowerek produkujący energię elektryczną i piaskownica naukowa), sportowców (kubik wspinaczka, huśtawka bocianie gniazdo, urządzenie do balansowania, plansze do gry twister i skok w dal, w kapsle, trampolina), artystów (teatrzyk, tablice muzyczne z bębnami i mega tuba do rozmawiania dla 6 osób).
Dodatkowo podwórko wyposażone jest w stojak na rowery, kosz do segregowania śmieci i inne udogodnienia.

Poprzedni artykułTrzech Tenorów i Ona Jedna. Wyjątkowy koncert w ZDK
Następny artykuł“Legenda Stołu Szwedzkiego” o krok od zwycięstwa. Zachęcamy do głosowania!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments