Debiutantki

0
791

Debiut
Młodziczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska rozpoczęły sezon rozgrywkowy 2017/18, debiutując w rozgrywkach wojewódzkich LZPN. Pierwszy turniej Wojewódzki Mistrzostw Młodziczek odbył się 16 września na boiskach MOSiR Krasnystaw z udziałem jedenastu zespołów.
Dziewczęta rywalizują, grając osiem turniejów ligowych /cztery na jesieni i cztery wiosną/. Zespoły na boisku występują w 9-osobowych składach, rozgrywając po trzy mecze w turnieju. W sobotnich rozgrywkach UKP Suchowiczteam zremisował bezbramkowo z UKS Niedźwiadek Chełm i DKS Gaudium Zamość oraz pokonał LKS Wierzchowiska 4:1, po dwóch bramkach Roksany Kozłowskiej, Marty Sierkowskiej i Diany Bartko /pozyskanej tuż przed rozpoczęciem sezonu z Włókniarza Białystok/. Po zdobyciu pięciu punktów zawodniczki Wojciecha Suchowicza zajmują w tabeli piątą lokatę, z zamojskich zespołów występuje jeszcze DKS Gaudium, plasując się z dorobkiem jednego punktu, na dziesiątej pozycji.
Następny turniej ligowy odbędzie się 23 września, również w Krasnymstawie, natomiast 7 października dziewczęta zagrają w Zamościu, a 14 października w Piaskach. Zawodniczki UKP SUCHOWICZTEAM trenują na własnym obiekcie u Państwa Siekierdów w Jatutowie oraz na boiskach w Płoskiem i Kalinowicach.
Młodziczki UKP Suchowiczteam: Zuzanna Wilk, Wiktoria Siekierda, Marta Sierkowska, Roksana Kozłowska, Maria Terlecka, Maja Kudyk oraz Paulina Bazylak, Diana Bartko, Dominika Bartko, Zuzanna Gitner, Amelia Rugała i Ola Bednarz.

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments