Majsterkowy powrót do szkoły z Castoramą. Sklep zaprasza dzieci na warsztaty

0
691
Tak było na zorganizowanych przez Castoramę warsztatach, podczas imprezy z okazji 20 - lecia sklepu w Polsce, która odbywała sie na Rynku Wielkim w Zamościu

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego Castorama Polska przygotowała szereg atrakcji dla dzieci. Już 16 września we wszystkich sklepach sieci, także w Zamościu, odbędą się wydarzenia „Majsterkowy powrót do szkoły”. Podczas otwartych warsztatów, wśród wielu atrakcji, planowane są m.in. zajęcia manualne i pasjonujące doświadczenia.

Zajęcia są dla dzieci okazją, by rozwijać swoje umiejętności manualne, uczyć się samodzielności i uzyskać ciekawą wiedzę z zakresu ekologii. Z okazji powrotu do szkoły we wszystkich sklepach Castorama najmłodsi wraz z rodzinami będą mogli między innymi spróbować swoich sił w budowaniu drewnianych zabawek, zobaczą na własne oczy jak powstaje prąd oraz pomalują worki szkolne według własnego projektu. We wszystkim pomogą im pracownicy sklepu.

Każde dziecko uczestniczące w warsztatach 16 września otrzyma upominek, a wykonany przedmiot zabierze do domu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Wspólne majsterkowanie planowane jest w godz. 10 – 17.

 

 

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments