Kierowcy hondy zatrzymano prawo jazdy

0
959

Zamojscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do jakiego doszło wczoraj na ul. Dzieci Zamojszczyzny. Kierujący hondą najechał na tył samochodu renault, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. W wyniku zderzenia pojazd renault przemieścił się uderzając w pieszą. Kobieta z urazem głowy trafiła do szpitala. Za rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym mundurowi zatrzymali kierowcy hondy uprawnienia do kierowania.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj ok. godz. 19.00 w Zamościu na ul. Dzieci Zamojszczyzny. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem renault 65-letni mieszkaniec gm. Zamość jadąc środkowym pasem zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, celem udzielenia pierwszeństwa osobom przechodzącym przez jezdnię. W tym czasie na tył samochodu renault najechał kierujący hondą – 29-letni mieszkaniec gm. Zamość.

 

Na skutek uderzenia samochód renault przemieścił się i uderzył w pieszą – 64-letnią ob. Łotwy. Kobieta z urazem głowy przewieziona została do szpitala. W zderzeniu pojazdów ucierpiała również pasażerka hondy. 21-latka doznała ogólnych potłuczeń. Jak ustalili policjanci kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Z uwagi na rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym mundurowi zatrzymali kierującemu hondą uprawnienia do kierowania.

Policjanci wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia i apelują o rozwagę za kierownicą

źródło Policja Zamość

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments