Roztoczańskie legendy na kartach powieści „Klątwa Nawii”. U nas do wygrania 4 egzemplarze książki!

0
635
- reklama-

„Klątwa Nawii” to najnowsza powieść związanej z Zamościem pisarki Pati Maczyńskiej. Jest ona kontynuacją książki „Południca ze Świątyni Słońca”. Oriana, wraz ze swoją rodziną, mieszka w Nałęczowie. Nie przypuszcza, że jej bliscy znowu znajdą się w niebezpieczeństwie. Dawna klątwa ponownie daje o sobie znać. Oriana wyrusza na Roztocze, aby uratować swoich bliskich. Ta podróż, po raz kolejny, odmieni życie jej i całej rodziny.

Powieść wykorzystuje wątki mitologii słowiańskiej, wplecione w lokalne legendy Lubelszczyzny i Roztocza – Bochotnica Kazimierska, Zamość, Tomaszów Lubelski, Józefów Roztoczański, Werchrata, to tylko niektóre miejsca, odkrywające w książce swoje sekrety. Jest to opowieść o miłości w wielu wydaniach, o tolerancji i akceptacji. Z całą pewnością zabierze czytelnika w magiczną i inspirującą podróż.

KONKURS!

Mamy dla Was 4 egzemplarze „Klątwy Nawii”. Aby zdobyć jeden z nich, należy udostępnić ten post na swoim Facebooku. Konkurs trwa do środy, 13 września do godz. 20.

W piątek, 15 września o godz. 18.00 w Kawiarni Mazagran na Starym Mieście w Zamościu (ul. Pereca 16) odbędzie się spotkanie autorskie z pisarką. Tam będzie można odebrać wygrany w naszym konkursie egzemplarz powieści. Zapraszamy!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments