Gesek i Basta gwiazdami dożynek w Gminie Zamość [PROGRAM WYDARZENIA]

0
698
GAIA

W tym roku Święto Plonów Gmina Zamość będzie celebrowała wspólnie z Parafią św. Andrzeja Boboli w Kosobudach, co ma odniesienie w oficjalnej nazwie wydarzenia. „Dożynki Gminno-Parafialne – Wieprzec Wychody 2017”. Całe przedsięwzięcie zaplanowano w niedzielę 3-go września od godziny 11:00 na terenach zielonych przy świetlicy w starej szkole pod adresem Wieprzec 8 – w połowie drogi pomiędzy wsiami Wychody i Wieprzec (przy drodze powiatowej nr .

Korowód, Msza św., uroczysty ceremoniał dożynkowy, sołeckie stoiska i występy lokalnych zespołów artystycznych odbędą się w godzinach 11:00 – 20:00. Potem ruszy „DISCO DANCE PLENER PARTY” z udziałem gwiazd.

GESEK to nazwa zespołu i zarazem nazwisko jego twórcy. Łukasz Gesek jest nie tylko wykonawcą, ale i autorem słów i muzyki zespołu. Najpopularniejsze hity to m.in. „Na koncercie w dyskotece”, „Nago, Nago…”, czy „Robimy pompę”, a ostatnio „Imprezowy szał” i „Wakacje w Stegnie” – ten hit Gesek nagrał wspólnie z D-Bomb. Łukasz Gesek urodził się w w Elblągu. Od najmłodszych lat „związany jest z muzyką”, gra na gitarze, pianinie i śpiewa oraz komponuje. Największe sukcesy święcą jego utwory w stylu disco-dance. Single zespołu GESEK okupują taneczne listy przebojów, a teledyski często są emitowane w ogólnopolskich muzycznych stacjach telewizyjnych.

BASTA to zespół z 10-letnim dorobkiem, ale jego założycielka długo przedtem była związana z formacjami Viper i Focus. Eva, która jest teraz liderką grupy BASTA, dała się poznać wcześniej jako świetna tancerka, choreografka i osoba z ambicjami, które doprowadziły ją do roli prowadzącej programy „Boom Hit Music” i „Hity na zawsze” – to one utorowały jej ścieżkę do dalszego rozwoju, ale najważniejszym talentem Evy są jej walory głosowe, co doskonale wykorzystuje w działalności własnego zespołu. Dziś grupę BASTA tworzą Eva, Boguś, Mariusz oraz Asia. Zespół na swoim koncie posiada jeden srebrny krążek o przewrotnym tytule ,,I Basta”. Wylansował m.in. takie hity, jak „Speed”, „Zatrzymać czas”, „To nie tak”, „Zakazana”, „Niepokorna i szalona”. Warto wspomnieć, że BASTA zrealizowała wspólny projekt z Marcinem Millerem z grupy Boys, pt. „Malyna”. Eva była pierwszą wokalistką w jego 20-letniej karierze, z którą Marcin zaśpiewał w duecie, nagrywając „Malynę”.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments