GAIA

 

Dobiegła końca budowa ul. Jaworowej. Droga została oddana do użytku przed kilkoma dniami (25.08.2017r.).

 

Nowa jezdnia ma długość 559 metrów i szerokość 6 metrów. W ramach inwestycji wykonano również nowy chodnik z kostki brukowej, kanalizację teleinformatyczną, kanalizację deszczową oraz oświetlenie w nowej technologii LED. Zbudowano również 48 zjazdów do posesji mieszkańców.

 

Wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Zamościu.  Wartość robót budowlanych wyniosła pona 1 901 850,22 złotych brutto.

- reklama-
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Co z tego że miasto podjęło decyzję o budowie jak mieszkańcy tej ulicy muszą teraz uiścić opłatę adiacencka o której nikt wcześniej nie informowal. Komu tak łatwo kilka tysięcy oddać miastu bo oni ustalili że nałożą opłata w/w za kanalizację sanitarna bo niby atrakcyjność się zwiększa. A to że linie średniego napięcia biegną w poprzek działek to już miasto o tym nie pomyśli?

Anonimowo

opłata adiacencka jest pobierana zawsze w takich wypadkach (zgodnie z ustawą .. chyba UGN) … jedynie procent (wysokość) tej opłaty jest do ustalenia przez odpowiednie władze… . Linie średniego napięcia to już nie „działka: miasta tylko dystrybutora ee..