92 nauczycieli odebrało dziś, 29 sierpnia w zamojskim Ratuszu akty nadania awansu zawodowego. Awanse otrzymali zarówno pedagodzy ze szkół, których organem prowadzącym jest Miasto Zamość (12 osób), jak również z placówek byłego województwa zamojskiego, podlegających Zamojskiej Delegaturze Kuratorium Oświaty.

Akty awansu wręczał Prezydent Andrzej Wnuk oraz oraz Monika Żur – Kierownik zamojskiej delegtury Lubelskiego Kuratorium Oświaty.

Lista nauczycieli szkół i palcówek Miasta Zamość, którzy otrzymali akt nadania stopnia mianowanego w dniu 29.08.2017 r.

Biłant PiotrZespół Szkół Nr 2
Bochniak AlaMłodzieżowy Dom Kultury
Frankiewicz JerzyI Liceum Ogólnokształcące
Gabryel MonikaZespół Szkół Nr 5
Jagi MagdalenaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
Lewicka MonikaZespół Szkół Nr  5
Margol ElżbietaSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Palak UrszulaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
Piłat AnetaCentrum Kształcenia Praktycznego
Pitak KatarzynaSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Terlecka RenataCentrum Kształcenia Praktycznego
Turos MałgorzataZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3

 

Akty nadania stopnia n-la dyplomowanego  z terenu Delegatury w Zamościu wręczane w KO Lublin 29.08.2017r.

Kowalczyk AgnieszkaCentrum Kształcenia Praktycznego w Zamościu
Sitarz StanisławZespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju – Technikum Budowlane
Krasnopolska AgnieszkaCentrum Kształcenia Praktycznego w Zamościu
Wasilewska Monika BarbaraZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu
Jastrząb-Pakuła Jadwiga Zespół Szkół w Horodle
Słupska IwonaZespół Szkół w Horodle
Radziejewicz-Podoba Anna MariaSzkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim
Bucior Monika TeresaPubliczna Szkoła Podstawowa w Szyszkowie
Dec Marta ElżbietaMiejski Zespół Szkół w Biłgoraju – Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju
Dajos Magdalena AnnaPrzedszkole Miejskie Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
Szewczyk ŁukaszZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu – Technikum Nr 1 w Zamościu
Padjasek Kamila ZofiaMiejski Zespół Szkół w Biłgoraju – Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju
Widz JadwigaZespół Szkół w Goraju – Gimnazjum Publiczne w Goraju
Kałuża MarzenaZespół Szkół Ogólnokształcących w Krasnobrodzie – Gimnazjum w Krasnobrodzie
Pić AgnieszkaZespół Szkół w Goraju
Stanisławczuk Iwona KatarzynaPrzedszkole Miejskie Nr 15 w Zamościu
Kapuśniak DorotaZespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Hedwiżynie – Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie
Garbacz IwonaSzkoła Podstawowa w Olchowcu
Kuźnia Ewa MariaPrzedszkole Miejskie Nr 10 w Zamościu
Balicka DorotaZespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju – Technikum w Biłgoraju
Gnieciak Dorota KatarzynaZespół Szkół w Michalowie – Gimnazjum w Michalowie
Krasny MonikaPubliczna Szkoła Podstawowa w Szyszkowie
ks.Lewandowski Maciej AntoniSzkoła Podstawowa Nr 4 w Biłgoraju
Niańko AgnieszkaI Liceum Ogólnokształcące w Zamościu
Łaskarzewska AgnieszkaZespół Szkół w Horodle – Szkoła Podstawowa w Horodle
Wojciechowska Bożena JolantaI Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Zamościu
Blacharz Ewa EwelinaZespół Szkół w Horodle
Ciryt ElżbietaZespół Szkół Ogólnokształcących w Biłgoraju
Snopek AndrzejZespół Szkolno – Przedszkolny w Turobinie
Koper Katarzyna Anna

 

Lista nauczycieli odbierajacych w dn. 29.08.2017r akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela – Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura Zamość

Adamczuk Anna
Balicka Dorota
Baran Ireneusz
Bartoszek Jadwiga
Bielesz Marzena
Blacharz Ewa Ewelina
Bondyra Katarzyna Marlena
Bucior Monika Teresa
Bzdyra Anna
Ciryt Elżbieta
Cymbała Maria
Czyż-Koperwas Aneta
Dajos Magdalena Anna
Dec Marta Elżbieta
Derkacz Wioletta
Dobromilska Monika Ewa
Fedczyszyn Katarzyna Małgorzata
Fronczak Alina
Garbacz Iwona
Gnieciak Dorota
Goryczka Jerzy Stanisław
Gorzkowska Agnieszka
Grabias Anna Katarzyna
Gruszka Ewa Maria
Jastrząb-Pakuła Jadwiga
Jaworska Małgorzata Maria
Kałuża Marzena
Kapluk Leszek Janusz
Kapuśniak Dorota
Knap Rafał Sylwester
Koper Katarzyna Anna
Kostek-Nisztuk Agnieszka
Kowalczyk Agnieszka
Krasnopolska Agnieszka
Krasny Monika
Krawczyk Bożena Barbara
Krukowski Janusz
Kucel Agnieszka
Kulanin Marta Agnieszka
Kusiak Anna Dorota
Kuźma Marlena Katarzyna
Kuźnia Ewa Maria
Kycko Eliza Anna
Lachowska Anna Laura
Lisowska Joanna
Luchowska Aleksandra
Łaskarzewska Agnieszka
Łyś Dorota Irena
Mazurek Ewa
Mikuła Małgorzata Barbara
Mróz Justyna
Mulawa Adam
Niańko Agnieszka
Nieśpiał Marcin
Noga Andrzej
Nosek Beata Zofia
Osiak Tomasz
Padjasek Kamila Zofia
Pić Agnieszka
Piętal Ewa
Pluta Witold
Pogódź Agnieszka Helena
Radziejewicz-Podoba Anna
Rodzik Agnieszka
Saputa Aleksandra
Sioma Dorota
Sitarz Stanisław
Słupska Iwona
Snopek Andrzej
Stanibuła Małgorzata
Stanisławczuk Iwona Katarzyna
Stefanik Dorota
Stelmach Cezary
Stepaniuk Agnieszka
Surma Anna
Szałata Teresa Halina
Szewczyk Łukasz
Szot Patrycja Katarzyna
Ścibak Monika
Świstowska Renata
Tryniecka Marta
Tutka Paweł Grzegorz
Uszko Krystian Mariusz
Wasilewska Monika Barbara
Waszczuk-Różańska Walentyna
Widz Jadwiga
Wieleba Jacek
Wilkiewicz-Juś Jolanta Marzena
Wilkołazka Małgorzata Anna
Wnuk-Więcławek Marzena
Wojciechowska Bożena Jolanta
Zieliński Jarosław
Zubrzycka Hanna
Żelazko Svitlana
Żujewska Anna Beata

 

Ks. Boryło Leszek
Ks. Cur Rajmund
Ks. Grzechnik Piotr
Ks. Lewandowski Maciej
Ks. Mazurek Marek
Ks. Obirek Paweł Franciszek
Ks. Zwolak Sylwester

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments