Wyścig kolarski wokół zalewu „Nielisz” i wieczorna impreza. Pożegnanie lata w Kulikowie

1
1387
GAIA

Wyścig kolarski wokół zalewu „Nielisz”, wybory Miss, występy muzyczne, dyskoteka pod gołym niebem oraz mnóstwo innych atrakcji. Tak przedstawia się program imprezy z okazji pożegnania lata, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 20 sierpnia w Kulikowie (gm. Sułów).

Wyścig Kolarski – Memoriał im. Feliksy Poździk skierowany jest do zawodowców, lecz każdy może spróbować swoich sił w wyścigu dla amatorów, na dystansie 44 km (2 okrążenia wokół zalewu). Organizatorzy zapraszają do przesyłania zgłoszeń na adres Gminna Biblioteka Publiczna im. Feliksy Poździk w Sułowie, Sułów 143, 22-448 Sułów, bądź pocztą elektroniczną: [email protected]l, w terminie do 18.08.2017 r.

Na mecie wyścigu na wyspie MOR w Kulikowie, odbędzie się impreza dla uczestników, mieszkańców gmin Sułów i Nielisz oraz wszystkich przybyłych gości. W programie wiele atrakcji. Przeprowadzone zostaną wybory Miss Wyspy Kulików, włoskie przeboje zaśpiewa „Marika”. Na scenie wystąpi także  zespół „DEEP”. Zwieńczeniem biesiady będzie dyskoteka do białego rana z zespołem „Sonic”.

Organizatorami wydarzenia są: Gminna Biblioteka Publiczna im. Feliksy Poździk w Sułowie, Wójt Gminy Sułów, Wójt Gminy Nielisz, Klub Sportowy „Agros” Zamość, Okręgowy Związek Kolarski w Lublinie

 

 

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Bardzo piękna impreza I Memoriał im. Feliksy Poździk w kolarstwie szosowym nad Zalewem Nielisz zgromadził 57 zawodniczek i zawodników w ośmiu kategoriach wiekowych. Startowali kolarze z licencjami PZKol oraz niezrzeszenie tzw. amatorzy. Pogoda dopisała, bo była typowo kolarska, nawet nie padało, no może dla amatorów trochę pokropiło, ale co to dla takiej wspaniałej imprezy. Organizacja znakomita, teren także dobry dla rozgrywania wyścigu kolarskiego, zabezpieczenie trasy przez policję i służby porządkowe było dobre. Oto zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych:
ŻAKINI – Czernec Martyna (KS Agros Zamość)
MŁODZICZKA – Mul Malwina (KLKS Azalia Brzóza Królewska)
JUNIORKA MŁODSZA – Flis Zuzanna (KLKS Azalia Brzóza Królewska)
KOBIETY OPEN – Kononenko Valeriya (Lwów)
MŁODZIK – Maciejuk Kacper (KS Pogoń Mostostal Puławy)
JUNIOR MŁODSZY – Stachula Sebastian (KLKS Azalia Brzóza Królewska)
JUNIOR – Paraschak Jaroslav (Lwów)
MASTERS – Sowa Paweł (KKT HETMAN Lublin)
CYKLOSPORT – Paszko Stanisław (BSK Miód Kozacki Biłgoraj)
AMATORZY KOBIETY – Zając Aleksandra (Kulików)
AMATOR M-1 – Skórka Kornel
AMATOR M-2 – Pietrykowski Ryszard (Kulików)
Gratulacje wszystkim startującym, mimo trudnej trasy pięknie się ścigali.
Marian Grudziński (sędzia kolarski)