Reklamuj się z nami! Rośniemy najszybciej!

TYGODNIOWY zasięg naszych postów na facebooku to 208 269  osób!!! (Stan na 4  sierpnia 2017 roku) Tak to nie pomyłka! Ponad  200 tys. użytkowników odwiedziło nasz fan page w ostatnich 7 dniach (oficjalne statystyki załączamy poniżej).
Dodatkowo załączamy screny innych zamojskich stron facebookowych (stan na dzisiaj 4 sierpnia na godzinę 11.30). Jak widzicie, Facebook Nowego Kuriera Zamojskiego zanotował aż 8400 interakcji przez ostatnie 7 dni. Co to takiego interakcje? To suma polubień postów, ich komentarzy i udostępnień. A więc krótko i na temat:  Nowy Kurier Zamojski jest najpopularniejszym fan pagem informacyjnym na Zamojszczyźnie!!!

fac Rekordowy Lipiec w Nowym Kurierze Zamojskim!

STRONA INTERNETOWA www.kurierzamojski.pl

Miesięcznie stronę  www.kurierzamojski.pl odwiedziło 50 683 unikalnych użytkowników (Wynik za lipiec 2017) Czyli to o ponad 6000 osób więcej niż przed miesiącem (Czerwiec 2017 to 44 187). Obiecujemy, że będzie jeszcze więcej!

My podajemy wyniki regularnie co miesiąc, nie mamy nic do ukrycia! Pamiętaj, kupując reklamę w mediach elektronicznych zawsze żądaj aktualnych wyników. U nas są one dostępne od ręki na każde żądanie.

Podsumowując 
Z miesiąca na miesiąc umacniamy swoją pozycję na zamojskim rynku ?  Mimo, iż jesteśmy najmłodszym portalem w Zamościu, cieszymy się ogromnym i wciąż bardzo szybko rosnącym zainteresowaniem Czytelników.
Ten wspaniały wynik nie byłby osiągalny, gdyby nie Wasze zaufanie, którym nas nieustannie obdarzacie.
Nowy Kurier Zamojski jest więc idealnym miejscem do pokazania Państwa firmy, wydarzenia czy produktu na naszej stronie internetowej, TYGODNIKU w wersji PAPIEROWEJ czy FACEBOOKU

A więc jeszcze raz:

Facebook 24 530 polubień (stan na 4 sierpnia 2017) 208 269 użytkowników tygodniowo

Strona www.kurierzamojski.pl  50 683 unikalnych użytkowników miesięcznie.

Wydanie papierowe Nowego Kuriera Zamojskiego od 7000 do 10 000 sztuk tygodniowego rzeczywistej (nie tylko drukowanej) dystrybucji do czytelników. My nie oddajemy tysięcy sztuk niesprzedanej prasy co tydzień na makulaturę. My nie mamy zwrotów.

Mamy dla Was jeszcze coś unikalnego. My nie kopiujemy informacji ze stron policji. U nas Twoja reklama nie pokaże się w sąsiedztwie makabrycznego wypadku czy pożaru lub innego nieszczęścia. U nas Twoja reklama zawsze w otoczeniu przyjemnych i pozytywnych informacji.

Zapraszamy do współpracy! Przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę – 3 w 1! Reklama na stronie internetowej + na Facebooku + w Wydaniu Papierowym!
tel: 730 210 777.
e-mail: [email protected]

Możesz też wysłać wiadomoś na naszym facebooku https://www.facebook.com/kurierzamojski/

TO SIĘ OPŁACA!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments