GAIA

Nieustająco zachęcamy do aktywnego głosowania na Podwórko Talentów Nivea, które ma szansę powstać w Zamościu, na terenie Zespołu Szkól Nr 2 w Zamościu przy ul. Sienkiewicza 5. Z mega nowoczesnego placu zabaw będa mogły korzytać wszystkie dzieci, nie tylko te z ZS nr 2.
W ciągu kilkunastu dni Zamość awansował o kilka oczek. To ważne, bo z końca stawki, z miejsca 17, na 4 dni przed zakończeniem głosowania jesteśmy na miejscu 8!!!!! 

Głosować TRZEBA codziennie, aż do 31 lipca do godziny 15:59 na www.podworko.nivea.pl  Nivea wybuduje aż 20 takich podwórek w miejscowościach z całej Polski, które biorą udział w konkursie. Sukces jest niemal pewny, ale nie wolno odpuszczać, bo konkurencyjne miejscowości oddają każdego dnia także tyle głosów, by utrzymać swoje pozycje.
Cały czas także dyżuruje stoisko przy schodach ratuszowych na Rynku Wielkim. Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół Nr 2 opowiadają o akcji, pomagają w głosowaniu.

Można, ba trzeba oddać, 5 głosów dziennie z 5 maili (z jednego urządzenia) z konta założonego na Nivea lub przez bezpłatną aplikację.

Zobaczcie jak wygląda Podwórko Nivea o które walczymy TUTAJ

To kilkanaście świetnie zaprojektowanych urządzeń dla małych sportowców, naukowców i artystów, usytuowane w trzech strefach:
Strefa dla naukowców – Naukowa strefa Podwórka Talentów NIVEA zaciekawi dzieci i rodziców. Rozwinie wyobraźnię oraz przyciągnie do świata ciekawostek. Wyposażona jest w takie urządzenia jak: planetarium, zegar słoneczny, rowerek produkujący energię elektryczną i piaskownica naukowa.
Strefa dla sportowców – Sportowa część Podwórka Talentów NIVEA pielęgnuje wspólny czas oraz dba o kondycję i właściwy rozwój dziecka. Wyposażona jest w takie urządzenia jak: kubik wspinaczka, huśtawka bocianie gniazdo, urządzenie do balansowania, plansze do gry twister i skok w dal, w kapsle i trampolina.
Strefa dla artystów – Artystyczna część Podwórka Talentów NIVEA zbliża do siebie różne pokolenia. Wzmagając kreatywność i pomysłowość, bawi i uczy! Wyposażona jest w takie urządzenia jak: teatrzyk, tablice muzyczne z bębnami i mega tuba do rozmawiania dla 6 osób.
Do tego wszystkiego oczywiście stojak na rowery, kosz do segregowania śmieci i inne udogodnienia.

G Ł O S U J E M Y !!!! www.podworko.nivea.pl

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments