Mega plac zabaw na wyciągnięcie ręki. ZAGŁOSUJ!!!

0
1752
Podwórko NIVEA - Józefosław

Społeczność Zespołu Szkół nr 2 w Zamościu czyli Szkoła Podstawowa nr 7 i Gimnazjum nr 1 walczy o podwórko marzeń dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.  Podwórko Talentów Nivea przy ul. Sienkiewicza 5 otwarte będzie dla wszystkich dzieci, nie tylko uczniów Zespołu Szkól Nr 2.
Konkurs organizuje Nivea. W całej Polsce do wygrania jest tylko 20 takich podwórek.
Głosować TRZEBA raz dziennie na: www.podworko.nivea.pl z zalogowanego profilu. Do założenia profilu potrzebna jest dosłownie chwila. Regulamin pozwala oddac pięć głosów dziennie z jednego urządzenia (z róznych maili), a także z bezpłatnej aplikacji mobilnej.
Dyrekcja i nauczyciele zaangażowani się do granic możliwości w głosowanie. Wspólnie są w stanie oddać około 800 głosów dziennie. To dużo, ale wciąż mało, żeby utrzymać się w 20-tce miejscowości, w których stanie podwórko. Na Rynku Wielkim dyżuruje cały czas stoisko Zespołu Szkół nr 2 w Zamościu, można tam się wszystkiego dowiedzieć i oczywście oddać głos.
Głosowanie trwa do 31 lipca do godz. 15:59:59

W tym roku NIVEA buduje świetne projekty składające się z trzech stref. Łącznie to 14 urządzeń dla dzieci w różnym wieku z całego miasta.

Strefa dla naukowców – Naukowa strefa Podwórka Talentów NIVEA zaciekawi dzieci i rodziców. Rozwinie wyobraźnię oraz przyciągnie do świata ciekawostek. Wyposażona jest w takie urządzenia jak: planetarium, zegar słoneczny, rowerek produkujący energię elektryczną i piaskownica naukowa.
Strefa dla sportowców – Sportowa część Podwórka Talentów NIVEA pielęgnuje wspólny czas oraz dba o kondycję i właściwy rozwój dziecka. Wyposażona jest w takie urządzenia jak: kubik wspinaczka, huśtawka bocianie gniazdo, urządzenie do balansowania, plansze do gry twister i skok w dal, w kapsle i trampolina.
Strefa dla artystów – Artystyczna część Podwórka Talentów NIVEA zbliża do siebie różne pokolenia. Wzmagając kreatywność i pomysłowość, bawi i uczy! Wyposażona jest w takie urządzenia jak: teatrzyk, tablice muzyczne z bębnami i mega tuba do rozmawiania dla 6 osób.
Do tego wszystkiego oczywiście stojak na rowery, kosz do segregowania śmieci i inne udogodnienia.

Zostało 16 dni, jesteśmy na 17 pozycji, ale wypaść poza 20-tkę jest bardzo łatwo.
Pierwsza w rankingu jest szkoła w Iwanowicach pod Kaliszem – ponad 34 tysiące głosów, Zamość ma ponad 16 tysięcy głosów, ale szkół z podobną ilością głosów jest kilka i wystarczy chwila nieuwagi, a szansa na podwórko przepadnie.

Zamościanie już pokazali, że potrafią wspólnie działać i walczyć. Głosowanie nic nie kosztuje, a podwórko owszem – koszt takiego placu zabaw z urządzeniami z atestem jest z pewnością baaardzo wysoki. Zimą mobilizowaliśmy mieszkańców w głosowaniu na “Świetlną Stolicę Polski” – dzięki Waszym głosom Zamość wygrał sprzęt agd dla najbardziej potrzebujących. Tym razem też nie damy za wygraną. Będziemy codziennie przypominać o głosowaniu, żeby dzieciaki mogły bawić się na fajnym placu zabaw.

Dla malkontentów, którzy zwykli mawiać “i tak nie wygramy” mamy zdjęcia i nagranie z maleńkiej “popegeerowskiej” wsi w zachodniopomorskiem, liczącej kilkuset mieszkańców, którzy dla swoich dzieci wygrali podwórko Nivea w 2016 roku.
Byliśmy także w Józefosławiu pod Warszawą na pięknie zagospodarowanym podwórku Nivea, także z edycji 2016.

Wirtualny spacer po Podwórku NIVEA 2017

Podwórko Talentów Nivea w Klicku – film

Podwórko Talentów Nivea w Józefosławiu – film

Tak może być też w Zamościu. Wystarczy, aby mieszkańcy włączyli się aktywnie w głosowanie. Podwórko Nivea będzie służyć wszystkim dzieciom, które zechcą z niego skorzystać. Dyrekcja wyznaczyła teren, gdzie plac zabaw miały stanąć.  Wystarczy tylko codziennie głosować!

Dzieci zachęcaja do głosowania:

Zobaczcie galerię zdjęć z Józefosławia i głosujcie na www.podworko.nivea.pl

 

Poprzedni artykułOstatnia szansa na projekt do Budżetu Obywatelskiego
Następny artykułNocna zabawa z Meksykanami! [FILMY i ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments