Rynek Solny wczoraj i dziś (zdjęcia)

18
2014

Trudno cokolwiek napisać po tym co stało się dzisiaj w nocy na Rynku Solnym. Z pierwszych naszych ustaleń jeszcze nieoficjalnych  wiemy, że do całego zdarzenia doszło dzisiaj w nocy około godziny 1.00 gdy między grupą ludzi doszło do kłótni, którą próbowano zakończyć z użyciem samochodu BMW. Wkrótce postaramy się dostarczyć Państwu więcej informacji.

Poniżej zdjęcia wykonane dzisiaj i wczoraj podczas otwarcia wystawy na zakończenie Zamojskiego Lata Teatralnego.

Poprzedni artykułPlaża Open – zapowiada się gorąco. Zdjęcia sprzed chwili…
Następny artykułRed Lips w Zamościu
Subscribe
Powiadom o
18 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

bo to zła wystawa była, i bmw to też są złe samochody, zawsze w coś zamieszane

Anonimowo

Ten co to zniszczyl powinnien za odbudowe zaplacic. Nastepnym razem beda wiedziec ze nie niszczy sie takich zeczy na Starowce.

Anonimowo

I jak zwykle, jak trzeba interwencji policji to ich nie ma, ale jak będziesz sikał pod drzewem, to na pewno się znajdą, żeby Ci wlepić mandat. A straż miejsca w weekend co robi, śpi? Ktoś powinien siedzieć na monitoringu, to w końcu rynek, centrum miasta! Kogoś by dźgnęli nożem, to też by nikt nie zauważył. Po co wam tyle kamer, skoro nikt nie patrzy w monitor?

Anonimowo

tak to juz bywa jak wies do miasta sie zjedzie …

Anonimowo
Reply to  Anonimowo

A ty to pewnie pierwszy miastowy xD

Anonimowo

Straż Miejska podobno pracuje do 22.00. Po co nam taka straż,skoro na jej interwencję nie można liczyć.?Miejmy nadzieję, że kamery nie były wyłączone i zajście nagrało się czyściutko. Sprawcy powinni nie tylko pokryć wyrządzone szkody ale także sprzątać w czynie społecznym na Rynku Solnym co najmniej przez pół roku.

Anonimowo

Ja też tak uważam porządek w czynie społecznym i poniesione straty do zwrotu pozatym opublikować zdjecia uczestników bujki

Anonimowo

Przyjeżdżam do Zamościa z Jaworzna przynajmniej raz, dwa razy w roku. Bez względu na porę roku, dnia czy pogodę urzeka mnie jego piękno. Cieszy mnie,że tyle zrobiono by to piękno wyeksponować i dumny jestem, że to miasto mogę propagować – tutaj się urodziłem. Byłem tu jeszcze tydzień temu i tym bardziej bulwersują mnie te zdjęcia. Dlatego apeluję do wszystkich, którzy mogą coś wnieść w tej sprawie o przekazywanie informacji, np do Nowego Kuriera Zamojskiego. Społeczność Facebooka już nie raz była pomocna w wielu sprawach. Może ta aktywność, może monitoring, może świadkowie – wszystko razem pozwoli określić sprawców tego wandalizmu! Prymitywne , chamskie, prostackie niszczenie wspólnego dobra powinno być piętnowane!
Nie chcę oceniać skuteczności odpowiednich służb, ale ciśnie się sugestia, czy włodarze miasta nie powinni przeanalizować pracy , np. Straży Miejskiej, by nadać temu sens (godziny pracy). O ile dobrze kojarzę, to straż ma siedzibę w budynku ratusza i w tym kontekście to całe zdarzenie czyni sytuację kuriozalną.

Anonimowo

No właśnie mamy straż miejską,miasto ma monitoring,a ławki z betonu mimo wszystko nie jest tak łatwo zniszczyć…gdzie te nasze służby są kiedy są potrzebne….?mam nadzieję,że ten imbecyl który to zrobił zapłaci za swoje debilstwo

Anonimowo
Reply to  Anonimowo

“próbowano zakończyć z użyciem samochodu BMW. ” logiczne, ze nikt po tym raczej nie skakał…a jak widać w spisie, chory na umyśle zapier…w ławki samochodem.

Anonimowo

No cóż, mózgu też trzeba nauczyć się używać.. Zgadzam się z innymi komentarzami, sprzątanie w czynie społecznym w kamizelkach odblaskowych i odbudowa ławki i kwietników na koszt cebulackich uczestników!

Anonimowo

na trzezwo chyba trudno bylo by to rozwalic, wiec wnioskuje z tego ze byli nietrzezwi ewentualnie jacys kandydaci do nagrody debila roku

Anonimowo

Sprawa jest prosta. Wsadzić debili do więzienia i wypuścić kiedy odpracuja koszty naprawy i swojego pobytu.

Anonimowo

Spotkanie z kulturą i sztuką przerosło ograniczony umysł.

Anonimowo

Do osób które nie wiedzą a komentuja.
Nie wiecie jak do tego doszło…
czy były to sekundy, czy godziny…
czy sprawcy zostali zatrzymani…
czy całe zdarzenie zostało zarejestrowane…

Anonimowo

A już miałem chwilę rozterki, że jakiś muslim chciał pozwolić sobie na boom 😀

Anonimowo

Brawo monitoring Straży Miejskiej , za reakcję i profesjonalizm …

Anonimowo

A co robi Straż Miejska?