Zaproszenie na wystawę Karoliny Krajcarz

0
1052

Zamojskie ZOO zaprasza do obejrzenia wystawy rysunku Karoliny Krajcarz. Wystawa jest czynna do 23 lipca 2017, w salach konferencyjnych zamojskiego zoo, w godzinach:
pon – czw 12.00 – 16.00,
pt – niedz. 12.00 – 19.00

Karolina Krajcarz, urodzona w Zamościu w 1983 roku. absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu a następnie Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Dyplom z wyróżnieniem na wydziale Rzeźby w 2008 roku w pracowni Prof. Józefa Murzyna.
Wystawa zawiera  prace z lat 2003 – 2017, obejmujące głównie tematykę zwierzęcą, uzupełnione o akty i pejzaże. Prace wykonane są w technice węgla, suchej pasteli i akwareli. Możemy także zobaczyć rzeźby ceramiczne. Różnorodność prac ukazuje różne etapy twórczości autorki, od realistycznych po kubistyczne i surrealistyczne przedstawienia natury.
Wystawie towarzyszy zbiór zdjęć z prac modernizacji Ogrodu Zoologicznego w Zamościu z lat 2010 – 2016 w których uczstnicyła Karolina Krajcarz. W trakcie trwanie wystawy istnieje możliwość spotkania autorki i wymiany spostrzeżeń.
Wstęp bezpłatny.

Poprzedni artykułZamojski Zlot Kosiarek Samojezdnych
Następny artykułKaratecy na start!!!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments