Oferty pracy z zamojskiego PUP

0
1014

Dla tych, którzy poszukują pracy, prezentujemy najnowsze oferty z Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu.

Wolne miejsca pracy na dzień 02.07.2017 r.

Oferowane stanowisko

Zakres obowiązków

Animator wycieczek

Kierowca melexa – przewodnik na terenie m. Zamość.

Asystentka stomatologiczna

Pomoc lekarzowi przy pracy, rejestracja pacjentów, uzupełnianie dokumentacji medycznej, asysta przy zabiegach.

Barman – kelner

Przygotowanie sali restauracyjnej do obsługi gości, przygotowywanie śniadań bufetowych gości, obsługa urządzeń barystycznych.

Brukarz

Układanie kostki brukowej – praca na terenie miasta Zamość.

Brukarz

Układanie kostki brukowej, tworzenie terenu pod kostkę.

Cukiernik

Przygotowywanie ciast i innych wypieków.

Dozorca

Dozór obiektu, obsługa kotłowni.

Dziennikarz

Prace biurowe, pozyskiwanie aktualnych informacji, obsługa medialna wydarzeń.

Elektromonter instalacji elektrycznych

Wykonywanie instalacji elektrycznych.

Elektronik/Programista

Projektowanie, montaż układów elektroniki, programowanie urządzeń mikroprocesorowych.

Fryzjer

Strzyżenie, koloryzacja, upięcia włosów, zabiegi pielęgnacyjne na włosy.

Fryzjer

Strzyżenie, modelowanie, upinanie i pielęgnacja włosów.

Fryzjer

Praca na samodzielnym stanowisku. Strzyżenie, farbowanie, upinanie włosów, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na włosach.

Fryzjer

Strzyżenie, koloryzacja, upięcia włosów, dobór fryzury do twarzy i sylwetki.

Główny księgowy

Prowadzenie ewidencji księgowych, prowadzenie rozliczeń z US i ZUS

Grafik komputerowy

Tworzenie grafiki na potrzeby stron www. Przygotowywanie projektów graficznych do druku.

Higienistka stomatologiczna

uczestnictwo w zabiegach, przygotowanie pacjenta do zabiegów, przygotowanie gabinetu, dezynfekcja , sterylizacja umawianie pacjentów

Instruktor terapii zajęciowej

Prowadzenie zajęć manualnych z osobami z zaburzeniami psychicznymi.

Inżynier budownictwa

Prace projektowe biurowe, wykonywanie projektów konstrukcyjnych.

Kasjer

Obsługa kasy fiskalnej i komputera, szkolenie klientów z zakresu korzystania z toru.

Kelner

Obsługa gości w restauracji.

Kelner

Kelner – barman

Obsługa klienta, dbałość o czystość baru, podawanie posiłków.

Kelner-barman

Praca w sklepie zielarskim, przygotowanie napojów gorących i zimnych.

Kierowca – konwojent

Transport międzynarodowy na terenie Unii Europejskiej, Rumunii, Ukraina.

Kierowca – kurier

Doręczanie przesyłek na terenie woj. lubelskiego

Kierowca – magazynier

Wydawanie i przygotowywanie towaru dla klienta oraz dostarczenie do firm na terenie woj. lubelskiego.

Kierowca ciągnika

Rozwożenie materiałów/prace przy budowie dróg.

Kierowca -magazynier

wydwanie i przygotowywanie towaru dla klienta, dostarczanie do odbiorców na terenie woj. lubelskiego.

Kierowca pojazdów ponadnormatywnych w ruchu międzynarodowym

Transport ładunków ponadnormatywnych na trasach międzynarodowych.

Kierowca samochodu ciężarowego

Przewóz towarów na trasach Europy Zachodniej i Wschodniej. Nadzór nad przewożonym ładunkiem.

Prowadzenie samochodu ciężarowego na trasach międzynarodowych.

Prowadzenie samochodu ciężarowego z przyczepą,
dostawa materiałów na budowę

Transport drogowy towarów na terenie Polski na stałych trasach

Przewóz towarów na trasach międzynarodowych.

Przewóz towarów na trasach europejskich.

Transport towarów na terenie powiatu zamojskiego, zabezpieczenie ładunku.

Kierowanie oraz załadunek i rozładunek samochodu ciężarowego (autotransportera).

Kierowca/dostawca

Dostawa towaru do klienta (części samochodowe).

Kierowca-kurier

Przewożenie przesyłek kurierskich do klienta na terenie woj. lubelskiego.

Kierowca/magazynier

Praca polega na przygotowaniu towaru wg zamówienia, oraz sprzedaży towaru, załadunek i dostawę na poszczególne punkty handlowe.

Kierowca-zaopatrzeniowiec

Przygotowanie samochodu do jazdy, prowadzenie auta oraz dbanie o stan techniczny auta. Prowadzenie dokumentacji związanej z uzywaniem samochodu. Dokonanie niezbędnych zakupów lub odbiór zamówionych towarów, dostawa do siedziby firmy. Kontrola nad dokumentami dotyczącymi towaru i dbanie o zgodnośc towaru.

Kierownik robót drogowych

Nadzór nad budową dróg, nad pracownikami, prowadzonymi robotami.

Kierownik utrzymania ruchu

Nadzór nad grupą pracowników którzy utrzymują maszyny w ruchu.

Konwojent

Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku towaru.

Kosmetyczka

Wykonywanie zabiegów na twarz i ciało, manicure i pedicure.

Kosmetyczka

Wykonywanie podstawowych zabiegów kosmetycznych.

Kosztorysant budowlany

sporządzanie kosztorysów budowlanych oraz inne opracowania dla określenia wartości nakładów inwestycyjnych i kosztów poniesionych na wykonanie robót budowlanych.

Kucharz

Planowanie oraz nadzór nad pracą w kuchnii, przygotowywanie posiłków.

Kucharz

Ładowacz nieczystości

Opróżnianie pojemników na nieczystości stałe i ładowanie odpadów stałych na samochód. Praca na terenie powiatu zamojskiego.

Magazynier

Przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu, obsługa komputera. Prace magazynowe.

Magazynier-kierowca

Przyjmowanie i wydawanie towarów, dowożenie towaru do klienta.

Magazynier/sprzedawca

obsługa klientów, przygotowanie towaru do wysyłki, rozładunek i załadunek towaru,
prace porządkowe

Masażysta/Fizjoterapeuta

Wykonywanie masażu i zabiegów fizjoterapeutycznych.

Mechanik

Wymiana klocków, tarcz, płynów, podstawowe naprawy. Demontaż, montaż i wyważanie opon.

Monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Montaż i konserwacja instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Monter rolet

Pomiar i montaż rolet i żaluzji. Wykonywanie usług dla klientów firmy.

Monter sieci światłowodowych

Instalacja sieci światłowodowych. Konfiguracja urządzeń klienckich, diagnostyka i naprawa usterek, prowadzenie dokumentacji prowadzonych czynności.

Murarz

Prace murarskie

Murarz/tynkarz

Prace budowlanych, zabezpieczenie terenu budowy, narzędzi, urzadzeń.

Ogrodnik

Wykonywanie prac pomocniczych w ogrodnictwie. Pielęgnacja terenów zielonych, ogrodów.

Operator koparki

Obsługa koparki

Operator koparko – ładowarki

Obsługa koparko – ładowarki

Roboty ziemne i drogowe, obsługa koparko – ładowarki.

Operator koparko jednonaczyniowej o poj. łyżki 0,8m3

Obsługa koparki jednonaczyniowej, praca na terenie woj. lubelskiego.

Operator ładowarki

Obsługa ładowarki

Operator maszyn CNC

Obsługa maszyn CNC, frezarki, prasy krawędziowe, giętarki

Operator maszyn Neuro

Obsługa maszyny do przeładunku zbóż.

Operator traka taśmowego

Obsługa traka taśmowego, cięcie drewna.

Operator walca

Obsługa walca

Pakowacz ręczny

Krojenie i pakowanie chleba.

Pilarz-Drwal

Wycinka drzew i gałęzi, obsługiwanie pilarek łańcuchowych, tarczowych z napędem spalinowym i elektrycznym, wymiana pił, dobór prędkości ruchu roboczego do warunków obróbki.

Pokojowa

Utrzymanie czystości w pokojach hotelowych, pomieszczeniach ogólnie dostępnych, zapleczach i ciągach komunikacyjnych.

Pomoc kuchenna

Pomoc w przygotowywaniu posiłków, dbanie o porządek w miejscu pracy.

Pomoc w kuchni, przygotowywanie produktów do sporządzania potraw.

Przygotowywanie śniadań dla gości hotelowych.

Przygotowywanie posiłków zgodnie z kartą dań, dobór odpowiednich składników do potraw, obsługa narzędzi kuchennych, dbanie o porządek, zmywanie naczyń.

Pomoc przy przygotowywaniu posiłków

Pracownik biurowy

Obsługa sieci sprzedażowej, tworzenie sieci. Praca w firmie ubezpieczeniowej.

Przyjmowanie zleceń, zamawianie części, sporządzanie kosztorysów napraw.

Realizacja powierzonych zadań, utrzymanie dobrych relacji z klientami, utrzymanie wysokiego poziomu usług, dbanie o powierzone mienie, obsługa administracyjna biura, kreowanie i utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy, zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, przygotowanie dokumentów księgowych, koordynacja kierowców, obsługa zleceń transportowych, pozyskiwanie i bieżąca obsługa zleceń. Pracodawca zapewnia gruntowne wdrożenie do pracy w firmie.

Pracownik drukarnii

Prace w drukarnii, dostawa i zaopatrzenie w materiały.

Pracownik gospodarczy

Utrzymanie porządku na posesji, jazda samochodem, pomoc w bieżących załatwieniach firmy.

Pracownik hotelu-kelner

Prace pomocnicze w hotelu, obsługa gości hotelowych.

Pracownik obsługi hotelowej

Obsługa gości hotelowych, prace porządkowe, pomoc w kuchni, pomoc w obsłudze imprez okolicznościowych.

Pracownik obsługi punktu gastronomicznego

Przygotowywanie posiłków, sprzedaż posiłków, obsługa kasy fiskalnej, monitoring stanów

Sprzedawca stoiska mięsnego

Obsługa klientów na stoisku mięsnym, dbanie o wygląd i ekspozycję towaru, weryfikacja terminów ważności, obsługa urządzeń: karajalnice, stekownice.

Stolarz meblowy

Produkcja i montaż mebli. Przygotowanie materiałów, obróbka ręczna i mechaniczna drewna, montaż mebli u klienta.

Technik elektroradiolog

Praca w pracowni rezonansu magnetycznego, w przypadku osób bez doświadczenia dodatkowe szkolenie.

Telemarketer

Prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów oferowanych przez firmę. Wsparcie procesu sprzedaży, nawiązywanie kontaktów z klientami. Prowadzenie i uzupelnianie baz danych, realizacja wyznaczonych celów.

Poprzedni artykułII Platinium Force Race za nami
Następny artykuł“Golden Age” – niesamowite widowisko
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments