Dzieci z “siódemki” chcą wygrać podwórko Nivea – pomagamy!

0
1426

Społeczność Zespołu Szkół nr 2 w Zamościu czyli Szkoła Podstawowa nr 7 i Gimnazjum nr 1 walczy o podwórko marzeń. Konkurs organizuje Nivea. Do wygrania jest tylko 20 takich podwórek w całej Polsce. Po sukcesie Świetlna Stolica Polski – wiemy, że potraficie. Bardzo gorąco zachęcamy do głosowania. Liczy się każdy głos!

My przypominamy Wam o głosowaniu co kilka dni.  Zamojska szkoła jest w czołówce, ważne, aby utrzymać tę pozycję, a dzieci będą się mogły bawić na wspaniałym podwórku Nivea.

22 czerwca Szkołę Podstawową nr 7 w Zamościu odwiedził  Prezydent Miasta – Andrzej Wnuk. Wspólne z Dyrektor szkoły Alicją Dubel i całą społecznością uczniowską nagrali filmik promujący udział szkoły w konkursie „Podwórko talentów – Nivea”. Miasto Zamość aktywnie włączyło się w działania szkoły, wydając plakat zachęcający mieszkańców Zamościa do głosowania on – line  na zamojską szkołę  i zawierający szczegóły konkursu. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 7 bardzo dziękuje wszystkim za dotychczasowe głosy, które na dzień dzisiejszy plasują „Siódemkę” na drugiej pozycji w rankingu. Szkoła prosi też o dalsze głosy do końca lipca wierząc, że już wkrótce dzieci będą mogły cieszyć się nowym podwórkiem.

“Dzięki Państwa pomocy mamy szansę wygrania nowoczesnego placu zabaw dla naszych dzieci. Prosimy Państwa o wsparcie naszej inicjatywy i oddawanie głosów na szkołę” – zachęca do głosowania Alicja Dubel, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Zamościu

Głosy można oddawać raz dziennie do 31 lipca, po wcześniejszym zarejestrowaniu i zalogowaniu się na stronie www.podworko.nivea.pl

#podworkotalentowniveawzamosciu

Opublikowany przez Zamość – Twierdza Otwarta Czwartek, 22 czerwca 2017

Poprzedni artykułCo robić w ostatni weekend czerwca?
Następny artykułOtwarcie IX Memoriału Martynki Schutz i Zuzanki Teresińskiej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments