Pomóżmy szkole wygrać podwórko marzeń

0
1423

Społeczność Zespołu Szkół nr 2 w Zamościu czyli Szkoła Podstawowa nr 7 i Gimnazjum nr 1 walczy o podwórko marzeń. Konkurs organizuje Nivea. Do wygrania jest tylko 20 takich podwórek w całej Polsce. Aby jedno z nich powstało w Zamościu, potrzebne są Wasze głosy. Zamościanie pokazali już, że gdy chcą coś osiągnąć, potrafią się zmobilizować. Tak może być i tym razem.

Obecnie Zamość zajmuje drugie miejsce w rywalizacji. Do zakończenia głosowania pozostało jeszcze sporo czasu, aby więc utrzymać tę pozycję, trzeba głosować!

Głosy można oddawać raz dziennie do 31 lipca, po wcześniejszym zarejestrowaniu i zalogowaniu się na stronie www.podworko.nivea.pl.

-Dzięki Państwa pomocy mamy szansę wygrania nowoczesnego placu zabaw dla naszych dzieci. Prosimy Państwa o wsparcie naszej inicjatywy i oddawanie głosów na szkołę – zachęca do głosowania Alicja Dubel, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Zamościu.

Wyniki konkursu NIVEA opublikuje na stronie w dniu 1 sierpnia. Pierwsze Podwórka Talentów NIVEA zostaną oddane do użytku już na jesieni 2017.

Poniżej filmik z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej nr 7, który zakwalifikował się do udziału w finale konkursu.

 


- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments