Bezpłatne badania USG płuc opłucnej, żeber oraz ECHO SERCA

0
1013
GAIA

Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii zaprasza do ostatnich przed przerwą wakacyjną bezpłatnych badań USG. Tym razem, wyjątkowo, rejestrowani są wyłącznie pacjenci z poważnymi schorzeniami serca oraz płuc i opłucnej. Pozostali pacjenci z lżejszym stopniem choroby będą mogli zapisać się na badania zaraz po wakacjach.

Na bezpłatne badanie ECHO SERCA mogą rejestrować się osoby z takimi schorzeniami jak: kardiomiopatia, ubytek w przegrodzie międzykomorowej, przebyty zawał, istotna niedomykalność serca, operacja wszczepienia zastawek serca, tętniak aorty, wszczepione stenty, stenoza aortalna, inne poważne choroby serca. Badania będą wykonywane w dniach 6-7 lipca 2017r. w Hotelu Jubilat. Dzwoniąc do rejestracji najlepiej mieć przed sobą ostatnie badanie echo serca, trzeba będzie podać na jaką chorobę leczy się pacjent, nazwę przyjmowanych leków, datę operacji/zawału/zabiegu, itp.

Bezpłatne badanie USG płuc opłucnej oraz USG żeber przeznaczone jest tym razem dla pacjentów po przebytych chorobach płuc (POCHP, odma, rozedma). Badania będą przeprowadzane 24-25 czerwca w Hotelu Jubilat. Rejestracja trwa.

Rejestracja telefoniczna prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00 i trwa do wyczerpania miejsc. Badania wykonywane są bezpłatnie, bez skierowania i nie ma rejonizacji. Ilość miejsc jest ściśle określona i tym razem, badania skierowane są do konkretnej grupy pacjentów.

Rejestracja pod nr tel.

84 638 80 90,

84 638 80 91,

84 638 55 12,

84 638 54 56.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments