Bezpłatne badania USG płuc opłucnej, żeber oraz ECHO SERCA

0
1013

Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii zaprasza do ostatnich przed przerwą wakacyjną bezpłatnych badań USG. Tym razem, wyjątkowo, rejestrowani są wyłącznie pacjenci z poważnymi schorzeniami serca oraz płuc i opłucnej. Pozostali pacjenci z lżejszym stopniem choroby będą mogli zapisać się na badania zaraz po wakacjach.

Na bezpłatne badanie ECHO SERCA mogą rejestrować się osoby z takimi schorzeniami jak: kardiomiopatia, ubytek w przegrodzie międzykomorowej, przebyty zawał, istotna niedomykalność serca, operacja wszczepienia zastawek serca, tętniak aorty, wszczepione stenty, stenoza aortalna, inne poważne choroby serca. Badania będą wykonywane w dniach 6-7 lipca 2017r. w Hotelu Jubilat. Dzwoniąc do rejestracji najlepiej mieć przed sobą ostatnie badanie echo serca, trzeba będzie podać na jaką chorobę leczy się pacjent, nazwę przyjmowanych leków, datę operacji/zawału/zabiegu, itp.

Bezpłatne badanie USG płuc opłucnej oraz USG żeber przeznaczone jest tym razem dla pacjentów po przebytych chorobach płuc (POCHP, odma, rozedma). Badania będą przeprowadzane 24-25 czerwca w Hotelu Jubilat. Rejestracja trwa.

Rejestracja telefoniczna prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00 i trwa do wyczerpania miejsc. Badania wykonywane są bezpłatnie, bez skierowania i nie ma rejonizacji. Ilość miejsc jest ściśle określona i tym razem, badania skierowane są do konkretnej grupy pacjentów.

Rejestracja pod nr tel.

84 638 80 90,

84 638 80 91,

84 638 55 12,

84 638 54 56.

Poprzedni artykułLeśmian w „Okrąglaku”
Następny artykułLegenda Stołu Szwedzkiego czyli Odprawa Posłów Szwedzkich.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments