Zespół „Elektryczne gitary” będzie gwiazdą gali finałowej 5. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”. Przed koncertem poznamy zwycięzców konkursu festiwalowego. Gala odbędzie się 19 sierpnia 2017 o godz. 20:00 na Rynku Wielkim w Zamościu.

Elektryczne Gitary to uznany na rynku muzycznym zespół, z wieloletnim stażem i ogromnym dorobkiem muzycznym i artystycznym. Ma na swoim koncie dwie płyty o tematyce historycznej. Płytę „Historia” zawierającą utwory nawiązujące do okrągłych rocznic wydarzeń historycznych, przypadających w 2010 roku, oraz płytę „Czasowniki”, zawierającą utwory nawiązujące do wydarzeń historycznych, których rocznice przypadają w 2016 r. Na występach zespołu bawią się zarówno ludzie młodzi, jak i nieco starsza publiczność. Występowali na wszystkich największych festiwalach, począwszy od Opola a na Woodstocku skończywszy.
Przypominamy, wszystkim chętnym, że Organizatorzy Festiwalu poszukują wolontariuszy do obsługi 5. edycji  Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”. Szczegóły TUTAJ
źródło. CKF
- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments